Чому він не одружиться? Причини, які заважають вам вийти заміж

«Чому він на мені не одружився?» – це один з найчастіших питань, які задають жінки. А, дійсно, що заважає чоловікові зробити пропозицію руки і серця тієї, з якою він вже не перший день перебуває у відносинах? Давайте спробуємо розібратися в питанні, знайти ключик до серця коханого, а так само зрозуміти, чого ж хочуть чоловіки.

Я опитала левову частку своїх знайомих (холостяків, одружених і розлучених) і прийшла до висновку, що в цілому немає хлопців, які б не одружилися ніколи і ні при яких умовах. Навіть переконані, здавалося б, холостяки зізнавалися, що готові впасти на коліно і протягнути кільце, якщо зустрінеться їм ідеальна для них жінка. Висновок напрошувався сам собою. Він не одружується, тому що не бачить себе в ідеальному шлюбі з конкретно заданої жінкою. Негарно, звичайно, навішувати ярлики і розбивати людей на типажі (ми всі унікальні, бла-бла-бла). Однак для прикладу давай все ж розділимо чоловіків на категорії і подивимося, що заважає їм одружитися на тих або інших дівчат.

1. Забезпечений

Багато дівчат мріють опинитися в ролі Попелюшки, ось тільки казку читали вони явно неуважно. Попелюшка була благородних кровей, була молодою, красивою, доброю, роботящою. Я вже мовчу про бонус у вигляді хресної чарівниці. Так що в історії поталанило як раз принцу. До речі, він в Попелюшку закохався, коли на тій був розкішний наряд принцеси, а не забруднене золою сукню. Факти говорять про те, що дружини найбагатших чоловіків аж ніяк не простачки з села. Виключення украй рідкісні. Якщо в тебе за душею ні гроша, то на руку і серце багатого чоловіка можна не розраховувати. Йому який резон зв’язувати себе зобов’язаннями і у випадку розлучення віддавати їм половину (а не тобою) нажитого? Якщо хочеш заміж за багатого, то доведеться попітніти і забезпечити себе приданим. Молодості і краси мало. За забезпеченими хлопцями жінки розгорнули справжнє полювання. Будь готова дати гідну відсіч суперницям.

Почему он не женится? Причины, которые мешают вам выйти замуж

Він одружився на тобі, якщо ти не станеш претендувати на його майно, а поповниш сімейну скарбницю своїм внеском. Покажи, що ти багато в чому краще за інших жінок.

Читайте также:
Оргазм з гарантією! У будь-який час, для будь-якої жінки

2. Одружений

Нерідко коханки одружених мріють про той день, коли їхні обранці дотримають слова, розлучаться з дружинами і поведуть під вінець своїх подружок. Мріяти не шкідливо. Так, одружений може кинути дружину заради тебе, але навіщо? Ти ж з ним зв’язалася, значить, твої моральні підвалини далеко не високі, в чому він переконався на особистому досвіді. А ось вдома його чекає вірна (можливо) дружина, яка (гарантовано) вип’є з нього всю кров у випадку розлучення. Доведеться позбутися звичного квартири, бачитися з дітьми стане складніше, в очах друзів він буде виглядати сволотою і так далі. Навіщо йому вся ця ситуація? Так і приймеш його ти, якщо колишня дружина позбавить його половини майна? Не факт…

Почему он не женится? Причины, которые мешают вам выйти замуж

Він одружився на тобі, швидше за все, лише у двох випадках:
а) якщо життя з колишньої стане для нього невигідною;
б) якщо колишня сама вижене його з дому.
Звичайно, він буде вішати локшину на вуха про те, що просто любов до тебе перемогла.

3. Не хоче заводити дітей

Розділимо цю категорію на два типи: а) не хоче заводити дітей найближчим часом, б) чайлдфрі.

а) Не хоче заводити дітей найближчим часом

Шлюб асоціюється у багатьох з дітьми і хлопець може банально боятися того, що за весіллям підуть підгузки та сорочечки, що життя на себе не залишиться, що доведеться гарувати з ранку до ночі. Спробуй зрозуміти його причини: якщо проблема у фінансах (діти вимагають колосальних витрат), то просто зроби посильну підтримку і покажи, що не будеш висіти каменем на шиї, а зможеш в декреті хоча б трохи, але поповнювати сімейний бюджет. І не треба цих пафосних егоїстичних висловів в дусі «Ти – мужик і нас зобов’язаний утримувати!». Уяви тільки, як йому буде: годувати себе, тебе, дитину, а там ще його батьки, твої батьки – і всім треба допомагати. Невже тобі не шкода коханої людини, невже ти готова жбурнути його в зводить з розуму побут білки в колесі? Готова почекати з дітьми? Тоді обговори з коханим види контрацепції.

Читайте также:
♥ 99 кращих поз для сексу: ФОТО♥ | Пози для заняття сексом в картинках

Почему он не женится? Причины, которые мешают вам выйти замуж

Він одружився на тобі, якщо ти сама не поспішаєш заводити потомство або доведеш, що діти не стануть для нього довічним ярмом.

б) Чайлдфрі

Ось тобі карапузів подавай, а він дітей не хоче. Якщо хлопець – затятий чайлдфрі, то варто з’ясувати його мотивацію. У більшості чайлдфрі з роками проходить неприязнь до дітей. Однак за цим терміном може критися зовсім не егоїстична жага свободи молодого хлопця, який прагне жити тільки в своє задоволення. Може, хлопець тверезо бачить свої недоліки і ясно розуміє, що батько з нього просто ніякий. Може, в роду у нього є тяжкі захворювання, що можуть передатися дітям. Та хіба мало причин!

Почему он не женится? Причины, которые мешают вам выйти замуж

Він одружився на тобі, якщо ти розділиш його погляди і не будеш доводити до сказу розмовами про дітей.

4. Хоче завести дітей

Ось така у нього ідея-фікс: якомога швидше стати батьком. Такий хлопець вишукує в подрузі риси потенційної матері. Якщо ти ведеш себе не як матір або ясно дала зрозуміти, що народжувати найближчим часом не плануєш, то не чекай від нього пропозиції руки та серця. Даний тип чоловіків вважається прекрасним варіантом для шлюбу, однак я рекомендую бути на чеку. Нерідкі випадки, коли чоловік втрачає інтерес до обраниці відразу після пологів, адже йому треба було просто задовольнити своє бажання бути батьком. Батьком, зауваж, а не чоловіком. До речі, батьки з таких хлопців теж не завжди першокласні.

Почему он не женится? Причины, которые мешают вам выйти замуж

Він одружився на тобі, якщо ти теж хочеш завести дітей та скоріше.

Читайте также:
Интимпати - ліки від нудного сексу

5. Мандрівник

Я (як і більшість людей у світі) свято вірила, що хочу подорожувати, поки не стала зустрічатися з мандрівником. Наші стосунки тривали кілька років і, в підсумку, звалилися. Тому що мріяти про далеких країнах при перегляді «Орла і решки», лежачи на м’якому дивані – це одне, а ось мотатися по вокзалах, стояти в чергах, тягатися з валізами і т. д. – це зовсім інше. Якщо ти – домувальниця, а хлопця кличе муза далеких країн, то побудувати відносини буде ой як не просто. Про шлюбі я вже мовчу. Уяви, як буде тобі весь час, поки він десь далеко. І йому теж не в радість виявитися пов’язаним відносинами, коли поруч з ним спокуси курортних романів.

Почему он не женится? Причины, которые мешают вам выйти замуж

Він одружився на тобі, якщо ти готова розділити з ним радість подорожей.

6. Домосід

З точністю до навпаки ситуація з домосідом. Ну не зможе він залишатися щасливим, якщо його зазнобушка вічно рветься втекти в інше місто або щоночі хоче тусуватися з друзями. Він болісно може реагувати навіть на твої відчайдушні спроби витягнути його з дому в кінотеатр.

Почему он не женится? Причины, которые мешают вам выйти замуж

Він одружився на тобі, якщо ти здатна насолодитися затишком дивана і чотирьох стін.

7. Відрядження

Не плутати з мандрівником, оскільки в роз’їздах бувають і домосіди. Яскравий приклад відрядних хлопців – моряки, які змушені проводити далеко від дому багато місяців. Моряки одружитися люблять, як правило, і одружуються на самих різних типажах. Однак шлюб з моряком може досить швидко закінчитися, якщо жінка не навчиться бачити в обранцеві чоловіка як захисника, добувача і так далі. При цьому ти можеш бути скільки завгодно самостійною, але поруч з ним треба (хоча б для виду, хоча б зрідка) прикидатися слабкою. Інакше зачахне бідолаха і втече до іншого, яка буде радісно бігти до нього в порту і писати кожен день смс: «Приїжджай скоріше, сумую».

Проблема в тому, що слабкість твоя буде лише показовою, а на ділі треба бути сильною, тому що його міцне плече більшу частину часу далеко від тебе. Дружина для моряка – як рятівний жилет, не дає піти до дна в безодні тяжкої роботи.

Читайте также:
15 позицій для спекотного мирової сексу

Почему он не женится? Причины, которые мешают вам выйти замуж

Він одружився на тобі, якщо ти подаруєш йому радість зустрічей після довгої розлуки і затишний домашній вогнище.

8. Тусовщик

Всі ці бабусині поради про «шлях до серця чоловіка лежить через шлунок» і «будь господарської» взагалі недоречні у разі тусовщика. З хазяєчкою йому буде нудно. Йому не котлети і борщ потрібні, йому потрібна супутниця для походу по клубам. І супутниця ця повинна відповідати його статусу. Доглянутість, струнка фігурка, модні речі – ось його ідеал. Зможеш бути такою дружиною? Тоді чекай кільця. В іншому випадку особливих надій на ЗАГС покладати не варто.

Почему он не женится? Причины, которые мешают вам выйти замуж

Він одружився на тобі, якщо з тобою не соромно показатися в компанії інших тусовщиків.

9. Мамин синок

Кров – не водиця, родинні узи для багатьох куди важливіше романтичних відносин з другою половинкою. Якщо хлопець понад усе цінує думки своїх родичів, то навіть не думай шантажувати його фразою: «Або я, або вони». Вибере він не тебе. Треба зрозуміти, як завоювати повагу його мами. Підготуйся у всьому до дрібниць, уникай помилок в гардеробі для знайомства з його батьками.

Почему он не женится? Причины, которые мешают вам выйти замуж

Він одружився на тобі, якщо його родина тебе схвалить.

Народна мудрість говорить: «Заміж – не напасть, аби заміжня не пропасти». Не поспішай тягти свою пасію під вінець, адже сімейне життя складна і непередбачувана. Переконайся в тому, що шлюб зробить щасливою не тільки тебе, але і твого обранця. Щоб не обпектися, намагайся уникати найгірших для відносин типів чоловіків. У подружнє життя треба вступати після ретельної підготовки, тому варто задати важливі питання до весілля.

Як би не хотілося керуватися одними почуттями, важливо прислухатися до голосу розуму, коли мова заходить про весілля. Будь обережною, вдумливої і мудрою. Щастя тобі, взаємної любові і ідеального для тебе чоловіка!

Понравилось
( 1 , average 4 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.