Поголів’я свиней в Україні скоротилося до історичного мінімуму

Станом на 1 лютого 2017 р. поголів’я свиней в Україні становить 6 303,8 тис. голів, що на 0,5% відстає від попереднього антирекорду, встановленого в лютому 2005 року (6 334,9 тис. гол.). Про це повідомляє Українська аграрна конфедерація, передає .

Так, незважаючи на загальну негативну динаміку поголів’я сільськогосподарських тварин в Україні, саме свинарство за останній рік постраждало більше всього – кількість тварин на початок лютого цього року поступається аналогічним показником за станом на 1 лютого 2016 р. на 10,5%. І основною причиною такого стану галузі є стрімке поширення африканської чуми свиней.

“Кількість спалахів АЧС в 2016 році досягла небувалої для України позначки – 91 випадок, що майже в 2,3 рази перевищує кількість спалахів у минулому, 2015 році (40 випадків). І хвороба не збирається здавати позиції – з 1 січня по 8 лютого 2017 р. в Україні було зафіксовано 34 випадки АЧС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Профільні відомства залишили українських фермерів наодинці з катастрофічними наслідками АЧС

На даний момент карантинні заходи через АЧС діють в 39 неблагополучних пунктах у 16 областях України. Найбільша кількість карантинних зон зараз заходиться на території Полтавської (7), Харківській (5) і Луганській (4) областей”, – йдеться в повідомленні.

Читайте также:
«Спроба перехопити ініціативу»: як німецькі депутати пропонують врегулювати конфлікт на сході України

В УАК додали, що антирекорд по скороченню поголів’я свиней в період з лютого 2016 року до лютого 2017 належить Донецькій області (-51,9%).

Також, в Асоціації відзначили, що чотирьом регіонам України вдалося зберегти позитивну динаміку поголів’я – ними стали Волинська (+ 4,4%), Львівська (+ 2,3%), Івано-Франківська (+ 1,0%) та Закарпатська (+ 0,3%) області.

Нагадаємо, через АЧС Україна втратила майже 5 млн доларів.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: