Польща і Китай можуть кредитувати модернізацію українських енергогенеруючих компаній – П. Порошенко

Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки і оборони повідомив про свої домовленості з польськими та китайськими партнерами щодо модернізації українських енергогенеруючих компаній, передає з посиланням на прес-службу Глави держави.

“Ми про це говорили з моїми польськими колегами про можливість залучення кредитних ресурсів на моїй недавній зустрічі з Президентом Китаю Сі Цзіньпіном, щоб переорієнтувати китайське кредитування. Для цього є всі необхідні позиції”, – зазначив П. Порошенко.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко повідомив, що сьогодні на засіданні РНБО буде розглядатися питання енергетичної блокади на Донбасі.

Як повідомляв 15 лютого уряд прийняв рішення про надзвичайні заходи в енергетиці. Рішення було прийнято на тлі блокади активістами на залізниці поставок вугілля з Донбасу.

В ООН заявили, що блокада залізниці на Донбасі призведе до фінансових збитків та зростанню безробіття. В ЄС відзначили занепокоєння з-за блокади на Донбасі.

Прем’єр-міністр Ст. Гройсман назвав блокаду поставок вугілля взимку злочином.

Як повідомляв , наприкінці січня 2017 р. учасники програми добровольчих батальйонів на Донбасі почали блокаду залізниці і заблокували 3 ключові гілки перевезення вугілля. У Луганській області перекрито рух по залізниці на лініях “Луганськ-Лисичанськ” та напрям “Гірне-Золоте”. 2 лютого близько 50 озброєних людей у камуфляжі перекрили рух на залізничному переїзді в Бахмуті.

Читайте также:
Експерт розповів про ризики з наповненням Держбюджету-2018

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: