Уряд Італії виділить до 17 млрд євро на порятунок двох банків

Італійський уряд в неділю, 25 червня, заявив про готовність виділити до 17 млрд євро для того, щоб врятувати два банки від банкрутства. Мова йде про установах Banca Popolare di Vicenza і Veneto Banca, що Європейський центробанк (ЄЦБ) раніше визнав близькими до неплатоспроможності. Негайні кошти, які виділить уряд, складають п’ять мільярдів євро, заявив міністр фінансів П’єр Карло Падоан, передає з посиланням на Deutsche Welle.

Європейський регулятор раніше закликав Рим розробити схему порятунку установ, зокрема продажу їх майна і передачі токсичних активів “поганого банку”. Прем’єр Джентилони на засіданні уряду в неділю зазначив, що дії кабінету міністрів “повністю відповідають правилам ЄС, передає інформагенція AP.” Хороші “активи повинні відійти другої найбільшої банківської групи Італії, Intesa Sanpaolo.

Важливі для економіки венеціанського регіону банки Banca Popolare di Vicenza і Veneto Banca тривалий час намагалися розібратися з накопиченням непогашених кредитів і нестачею капіталу. В обох установ всього близько 500 відділень і понад 5000 співробітників. Урядовий план порятунку ще має бути затверджений парламентом, додає агентство dpa, а також отримати “зелене світло” від європейських регуляторів.

Нагадаємо, експерт застеріг український купувати активи незаконно ліквідованих банків.

Источник: unn.com.ua

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Україна збільшує частку поставок ядерного палива "Westinghouse" із США - Президент
Україна збільшує частку поставок ядерного палива “Westinghouse” із США – Президент

З метою зміцнення енергетичної безпеки Україна збільшить частку поставок американського ядерного палива. Про це заявив Президент України Петро Порошенко в...

Закрыть