Підприємства скоротили за тиждень заборгованість перед “Нафтогазом” на 2,2%

Теплокомуненерго, теплоцентралі і прямі промислові споживачі на 19 грудня 2017 скоротили заборгованість перед НАК “Нафтогаз України” за природний газ на 709 млн грн або 2,2% – до 31,3 млрд грн відповідно до минулого тижня, передає з посиланням на повідомлення прес-служби НАК.

“Станом на 19 грудня 2017 сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК” Нафтогаз України “складає близько 31,3 млрд грн”, – йдеться в повідомленні.

У НАК уточнили, що борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, що використовується для виробництва теплової енергії, становить близько 79% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії – близько 12%, борг прямих промислових споживачів – близько 9%.

Зокрема, за інформацією відомства, найбільше прострочена заборгованість за використаний природний газ по 2017 рік у цій категорії накопичена у підприємств ТКЕ і ТЕЦ р. Києва – 2,574 млрд грн, Харківської області – 1,253 млрд грн, Львівської – 650 млн грн, Запорізької – 523 млн грн, Донецької – 456 млн грн і Дніпропетровській 440 млн грн.

Читайте также:
Сім українських компаній будуть експортувати в Китай соняшниковий шрот

При цьому, заборгованість ВАТ “Київенерго” за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилася на 152 млн грн (4,1%), а сумарна заборгованість “Київенерго” становить 3,604 млрд грн.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: