Прем’єр-міністр Мальти назвав кріптовалюти «неминучим майбутнім грошей»

Прем’єр-міністр Мальти Джозеф Мускат назвав блокчейн і кріптовалюти «неминучою» частиною цифрового майбутнього. Ці слова прозвучали в ході його виступу в рамках 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

Мускат зазначив, що завдяки ініціативі щодо створення «блокчейн-острова» Мальта стала «першою в світі юрисдикцією», в рамках якої почалося регулювання технології, «раніше існувала в юридичному вакуумі».

«Блокчейн зробив кріптовалюти неминучим майбутнім грошей. Більш прозорим, оскільки дозволяє відрізнити хороший бізнес від поганого бізнесу», — упевнений Мускат.

Крім того, прем’єр-міністр Мальти зазначив, що технологія розподіленого реєстру, крім іншого, здатна допомогти «підтвердити, що гуманітарна допомога успішно досягла пункту призначення», а пацієнти клінік з її допомогою зможуть отримати реальний контроль над своєю медичною історією. Крім того, блокчейну здатний підвищити рівень підзвітності держав і корпорацій, вважає Мускат.

Як повідомлялося раніше, Мальта і Австралія в даний час прагнуть стати центрами криптовалютной індустрії. Зокрема, Мальта, докладати всі зусилля, щоб стати однією з найбільш дружніх до криптовалютам країн в Європі, дала фінтех-компаніям, які приїжджають на острів, цілий рік, щоб отримати ліцензію у відповідності з нещодавно прийнятим законодавством.

Читайте также:
Глава Coinbase: «інституційним клієнтам краще налаштуватися на довгостроковий період»

Так, у липні парламент у Валлетті затвердив три законопроекти, призначених для регулювання сектора і забезпечення можливості створення криптовалютных компаній на Мальті. Багато відомі гравці в індустрії, включаючи Binance, Okex, ZB.com і Bitbay, які відкрили там офіси, або серйозно задумалися про переїзд на острів.

Нагадаємо, в середині вересня був також підписаний меморандум про взаєморозуміння між підрозділом мальтійської фондової біржі MSX PLC і криптовалютной біржею Binance, в рамках якого планується запуск платформи для торгівлі токенами-акціями.
Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: