Президент ЦБ Тайваню заявив про спекулятивний характер криптовалют

Новий президент центрального банку Тайваню заявив, що кріптовалюти стали більше використовуватися для спекуляції, ніж в якості платіжного засобу. Раніше в цьому році, ще будучи віце-президентом ЦБ, Ян Чин-Лонг (Yang Chin-long) зазначив, що центральний банк почав оцінку переваг і проблем криптовалют, випущених центральним банком.

Як повідомляє Apple Daily, відповідаючи на питання на зустрічі c представителzvb законодавчого органу Чин-Лонг стверджував, що кріптовалюти більше майже не виконують свою початкову функцію – здійснення платежів. Хоча він «хотів би розвиватися у цьому напрямку», однак кріптовалюти стали товаром з надзвичайною волатильністю з-за ринкових спекуляцій.

Центральний банк в даний час спостерігає за експериментами, проведеними в інших регіонах, і «досліджує питання», але «поки не може оголосити про плани по випуску нового цифрового долара Тайваню», – сказав він.

Як ми повідомляли
28 лютого, у своїй інавгураційній промові новий президент ЦБ виступив за впровадження блокчейна. Раніше представники Тайваню не раз піднімали тему криптовалют. На початку цього року віце-президент адміністрації Тайваню закликав готуватися до краху криптовалют, а в жовтні минулого року голова комітету з фінансового нагляду острова запропонував наслідувати приклад Японії і підтримати розвиток цифрових валют і блокчейна.

 

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Податкова служба Австралії попередила про шахраїв, що вимагають податки в биткоинах

Австралійське податкове управління (ATO) випустило попередження про шахраїв, які намагаються в незаконний спосіб отримати криптовалюту громадян під виглядом сплати податків....

Закрыть