Президент, КМУ і правоохоронці ігнорують звернення Асоціації зрідженого газу – О. Широков

Державні органи проігнорували більше 16 звернень Асоціації зрідженого газу по ситуації на ринку скрапленого газу. Про це під час прес-конференції з питань запровадження санкції проти імпортерів газу сказав виконавчий директор Асоціації зрідженого газу Олег Широков, передає кореспондент

«Всі учасники Асоціації зрідженого газу добре зарекомендували себе на ринку. І та ситуація, яка вже третій місяць складається на ринку скрапленого газу, вона не тільки погіршується, але і може стати критичною.

З самого початку цих подій ми, починаючи з грудня 2016 року написали більше 16 звернень. Вони були серйозні, відкриті і спрямовані на Адміністрацію Президента, і Кабінет Міністрів, і комітети ВР, та Державної фіскальну служба, і СБУ, і прокуратуру і НАБУ – і всі ці звернення залишилися без уваги. Тому що ті відповіді, які вони давали не розкрили ситуацію. І ми безумовно будемо продовжувати звертатися по ситуації на ринку скрапленого газу. І ми хочемо донести нашу позицію до усіх державних органів », – сказав О. Широков.

Читайте также:
У Петербурзі прийняли в першому читанні законопроект про ініціативне бюджетуванні

Нагадаємо, як повідомляв санкції, що передбачають заборону зовнішньоекономічної діяльності потрапили імпортери близько 40% скрапленого газу . Зазначене рішення Мерт повинен вступити в дію в березні поточного року.

За словами нардепа С. Лещенко, санкції проти трейдерів газу введені з метою закладу нового гравця на ринок .

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: