Президент скасував рішення парламенту про закупівлю вагонів для “Кернел” за держрахунок

Президент України Петро Порошенко ветував Закон про “єдине вікно” на митниці, окремі норми якого дозволяли агрохолдингу “Кернел” закупити ж/д вагони для перевезення зерна за гроші Держбюджету, повідомляє .

Порошенко виступив проти прирівнювання зерновозів до с/х техніки, на яку поширюється держпрограма компенсацій і назвав такі витрати Держбюджету нераціональними.

За попередніми підрахунками, один тільки “Кернел” міг забрати з бюджету держпрограми 300 млн грн — а це третина від усіх дотацій фермерам на оновлення техніки.

Ветувати Закон Президента просили і промисловці, і фермери, вказуючи на дискримінаційне рішення парламенту. При цьому, від зерновозів відмовився найбільший зернотрейдер “Нібулон”, назвавши Закон “кулуарним рішенням на користь тієї або іншої компанії”.

Нагадаємо, “Кернел” за перші півроку отримав з бюджету близько 4 млрд грн відшкодування ПДВ. Бенефіціар компанії — народний депутат, член Комітету ВР з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник.

ЗМІ також повідомляють, що загальна сума дотацій “Кернел” в цьому році може досягти 10 млрд грн.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.