Проблеми в сервісі Amazon призвели до збоїв у роботі великих криптовалютных бірж

У п’ятницю проблеми в популярному сервісі хмарних обчислень Amazon AWS призвели до перебоїв в роботі декількох великих криптовалютных бірж, включаючи Binance і KuCoin.

«У AWS спостерігаються проблеми, в основному з сервісами кешування, які можуть вплинути на користувачів по всьому світу. Ми працюємо з Amazon і постійно відстежуємо ситуацію. У користувачів з’являються помилки 500 при роботі з API і спостерігаються проблеми з виведенням коштів», – написав генеральний директор біржі Binance Чанпэн Чжао (Changpeng Zhao) в соціальній мережі Twitter.

Біржа KuCoin також повідомила про проблеми з сервісами AWS, розміщеними в Токіо.

«Із-за перегріву серверів, розміщених в дата-центрі AWS в Токіо, частина наших сервісів може бути недоступна. Команда інженерів вже працює над розміщенням додаткових потужностей високої доступності в різних регіонах для вирішення подібних ситуацій у майбутньому. Можливо, в процесі розміщення можуть бути порушені будь-які сервіси», – повідомляється на сайті біржі.

Партнер компанії Primitive Ventures Дави Ван (Dovey Wan) повідомила, що сталися збої в роботі значного числа азіатських бірж. Наприклад, один з користувачів неназваною біржі зміг придбати 45 биткоинов за ціною менше $1. Подібна ситуація сталася і на майданчику CITEX.

Читайте также:
Чи зможе Stellar подолати рубіж в 1 долар в 2018 році?

Зазначимо, що в квітні на майданчику BitMEX безліч користувачів постраждала із-за технічних проблем, пов’язаних з автоматичним закриттям ризикованих ринкових позицій. Втім, керівництво платформи повідомило, що відшкодує користувачам всі втрати.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.