Провал Севільї: як Коноплянка став аутсайдером в Іспанії

Коноплянка в Іспанії відчув себе аутсайдером

Після чотирьох турів Севілья Євгена Коноплянки – найгірша команда чемпіонату Іспанії.

Після феєричного минулого сезону, команда Унаї Емері не здобула жодної перемоги, і тепер замикає турнірну таблицю Ла Ліги.

Факти ICTV згадують матчі, в яких Севілья набрала всього два пункти, а українець провів на полі 125 хвилин.

1. Малага ” – “Севілья” – 0:0.

Спочатку анчоуси вважалися аутсайдера пари, але змогли відібрати очки у фаворита. Перш за все це стало можливим завдяки тринькання гольових моментів гравців Севільї, які раз за разом з вигідних позицій били або в голкіпера суперника, або мимо воріт. Правда, Малага також могла вирвати перемогу, однак скористатися помилками захисників і чисельною перевагою їм так і не вдалося. Реалізація у цьому матчі підвела обох суперників. Коноплянка вийшов на 65 хвилині, і нічим особливим не запам’ятався.

2 . Севілья – Атлетіко – 0:3.

Відверто кажучи, в цьому матчі андалусійці на 0:3 не награли, але рахунок на табло. Більш досвідчені і зіграні мадридці при рівній грі вдало поклали суперника на лопатки. Севілья начебто і непогано грала в атаці, але бездарно діяла в обороні. Зрештою, Коке, Габі і Джексон Мартінес оформили розгромну перемогу для своєї команди. Коноплянка вийшов на поле на 66 хвилині і зумів двічі пробити по воротах (жодного в створ) і отримати попередження. Такі показники зробили Євгена найгіршим футболістом зустрічі.

3. Леванте ” – “Севілья” – 1:1.

Історично Севільї не просто грати проти левантійців, і на цей раз червоно-білим довелося ділитися очками. Вийшовши вперед вже на 12 хвилині (шикарним голом відзначився-Зонзи), гості втратили ще кілька 100% моментів. Зокрема, Витоло програв рандеву Рубену. Не забиваєш ти, забивають тобі – неписане футбольне правило спрацювало на всі 100, і Севілья отримала гол у свої ворота. Євген Коноплянка з’явився на полі на 31 хвилині, замінивши травмованого Какуту. У пасиві українця попередження.

4. Севілья – Сельта – 1:2.

Після розгромної перемоги в Лізі чемпіонів над менхенгладбахською Боруссією – 3:0, здавалося, Севілья вийшла з кризи, і нарешті здобуде першу перемогу у Ла Лізі. Але вже до 30 хвилині команда Емері горіла – 0:2. Власне, після ЛЧ господарі виглядали настільки втомленими, що ледве пересувалися по полю. Все, на що вистачило червоно-білих, так це на гол престижу на початку другої половини. У цьому матчі Коноплянка вийшов на поле у другому таймі (73 хв), однак допомогти своїй команді врятувати становище не зумів.

Покращити своє турнірне становище севільці зможуть вже в 5 турі у грі проти новачка ліги – Лас Пальмаса, який, до речі, також має 2 залікових бали.

Источник: ictv.ua