PwC: до 2020 року ринок перейде на блокчейн-рішення

Директор відділу аналізу та контролю ризиків консалтингової компанії PwC в Росії Віктор Морозов заявив на Blockchain Conference Moscow, що до 2020 року фінансові ринки перейдуть на блокчейн-рішення.

Віктор Морозов:

«77% наших респондентів планують впровадити продуктивне використання технологій на базі блокчейна до 2020 року. Залишилося два–три роки до того моменту, коли ми побачимо, наприклад, банківські рішення, які виходять в промислову експлуатацію».

За словами представника PwC, поки впровадження децентралізованої технології затримують ризик дестабілізації, питання управління, надійності та підвищення ефективності внутрішніх операцій на підприємств. Також бізнес хвилює потенційний вплив на ринок, налагодження співпраці з іншими компаніями, плани розвитку технологій та доцільність застосування технології.

Віктор Морозов: «Блокчейн доцільно застосовувати тільки тоді, коли залучено велику кількість компаній, щодо рівнозначних з точки зору їх економічної, маркетингової системи».

Таким компаніям, на думку PwC, простіше вибудовувати співпрацю між собою.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Месники заспівали гімн Marvel
Месники заспівали гімн Marvel

Виконавці головних ролей у фільмі "Месники 3: Війна нескінченності" Скарлетт Йоханссон, Кріс Хемсворт, Кріс Еванс, Роберт Дауні мл., Кріс Претт,...

Закрыть