PwC: до 2020 року ринок перейде на блокчейн-рішення

PwC: к 2020 году рынок перейдет на блокчейн-решения

Директор відділу аналізу та контролю ризиків консалтингової компанії PwC в Росії Віктор Морозов заявив на Blockchain Conference Moscow, що до 2020 року фінансові ринки перейдуть на блокчейн-рішення.

Віктор Морозов:

«77% наших респондентів планують впровадити продуктивне використання технологій на базі блокчейна до 2020 року. Залишилося два–три роки до того моменту, коли ми побачимо, наприклад, банківські рішення, які виходять в промислову експлуатацію».

За словами представника PwC, поки впровадження децентралізованої технології затримують ризик дестабілізації, питання управління, надійності та підвищення ефективності внутрішніх операцій на підприємств. Також бізнес хвилює потенційний вплив на ринок, налагодження співпраці з іншими компаніями, плани розвитку технологій та доцільність застосування технології.

Віктор Морозов: «Блокчейн доцільно застосовувати тільки тоді, коли залучено велику кількість компаній, щодо рівнозначних з точки зору їх економічної, маркетингової системи».

Таким компаніям, на думку PwC, простіше вибудовувати співпрацю між собою.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.