Рада скасувала мораторій на експорт лісоматеріалів

Верховна Рада скасувала мораторій на експорт паливної деревини. Парламентарії 246 голосами підтримали пропозицію глави держави до законопроекту про незаконне вивезення лісоматеріалів, передає кореспондент

Парламентарії виключили з зазначеного закону норму, яка передбачала заборону строком на 8 років на вивезення деревини паливної. При цьому Президент України пропонує ввести захисні заходи спрямовані на збереження лісів.

У Кримінальному кодексі України тепер буде стаття №201-1 про незаконне вивезення лісоматеріалів (зокрема, необроблених), пиломатеріалів цінних та рідкісних порід дерев. Контрабанда цих товарів буде передбачати відповідальність у вигляді позбавлення волі від трьох до п’яти років.

Нагадаємо, скасування мораторію на експорт лісу-кругляка разом з проведенням низки реформ сприятиме отриманню нового траншу макрофінансової допомоги від ЄС.

Мораторій на експорт лісу-кругляка діє в Україні з 2015 року. У свій час із-за заборони його скасування Єврокомісія відмовилася надавати Україні транш на суму 600 млн євро.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: