Ракету студентів Самарського університету запустять у Франції

На міжнародному форумі Давай Space-2019 буде запущена експериментальна багаторазова двоступенева ракета, розроблена студентами Самарського університету.

Редакція ПМ

Samara University / YouTube

Як повідомляється в прес-релізі, що надійшов редакції «ПМ», в рамках міжнародного форуму Давай Space-2019 буде здійснено запуск ракети, розробленої командою студентського КБ Самарського університету RocketLav. Форум, як зазвичай, проводиться на полігоні Камп де Гі 1-го парашутного гусарського полку поруч з французьким містом Тарб.

Ракета, розроблена студентами Самарського університету, називається TSR-3.0 і являє собою експериментальну багаторазову двоступеневу ракету. Розробка є продовженням проекту минулого року: основна відмінність в тому, що цього разу двигуни були встановлені на кожну ступінь апарату. Як наголошується, в 2018 році політ ракети проходив з включенням лише одного двигуна на першій ступені: політ пройшов успішно, і студенти RocketLav отримали першу премію французького агентства.

Тепер же, на форумі 2019 року, самарські студенти планують запустити ракету з включенням двигунів на обох щаблях. Регламент форуму передбачає, що ракета повинна буде зробити два польоту: один з них — в «тестовому» режимі, з включенням одного двигуна, а інший — з послідовним включенням двигунів на кожній із ступенів.

Читайте также:
Як навчити бабусю користуватися смартфоном?

Форум Давай Space-2019 буде проходити з 13 по 23 липня.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: