Реальних загроз для енергосистеми через вірус-вимагач немає – керівник “Укренерго””>

Вірус-вимагач WannaCry не несе реальної загрози для енергетичної системи України. Про це написав на своїй сторінці в Facebook в. о. директора ДП “НЕК “Укренерго” Всеволод Ковальчук, передає .

“Аналог вірусу-здирника WannaCry дістався України. Сьогодні практично одночасно були вражені тисячі комп’ютерів десятків підприємств, у тому числі великих інфраструктурних компаній. У тому числі “Укренерго”, – сказав він.

Ст. Ковальчук зазначив, що “реальних загроз для енергосистеми цей вірус не несе”.

Він запевнив, що професіоналізм диспетчерів та інженерів дозволяє управляти ОЕС України і при відсутності частини програмних комплексів, що працюють під операційною системою Windows.

“Сподіваюся, скоро проблема буде вирішена. Ми активно працюємо над усім комплексом питань кібербезпеки вже 6 місяців”, – уточнив в.о. керівника “Укренерго”.

Однак, за його словами, не можна недооцінювати ризики для критичної інфраструктури, яку несуть різні види шкідливого програмного забезпечення.

Як повідомляв раніше в ДП “НЕК “Укренерго” були проблеми з мережею.

Також стало відомо, про те, що атака була здійснена на операторів мобільного зв’язку.

Раніше Національний банк України попередив про зовнішню хакерській атаці невідомим вірусом учасників фінансового сектора.

Крім того, не працюють всі комп’ютери Кабінету міністрів України.

Як повідомляв фахівці Нацполиции виїхали у важливі держоргани для боротьби з хакерськими атаками.

Источник: unn.com.ua

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Дієтологи назвали відмінний напій для детоксикації організму
Дієтологи назвали відмінний напій для детоксикації організму

Рецепт смузі для очищення організму. Смузі з шпинату і літніх сезонних ягід чудово очистить організм краще, ніж будь-які ліки. У...

Закрыть