Регулятор ЄС виділить понад мільйон євро на моніторинг ринку криптовалют

Європейське управління з цінних паперів і ринків (ESMA) опублікувало робочу програму на 2019 рік. Серед іншого, в документі йдеться, що на діяльність з нагляду за ринком криптовалют і фінансових технологій буде виділено €1,1 млн.

Регулятор заявив, що в цілях захисту фінансового благополуччя всередині блоку відомство «приділить особливу увагу» сфері фінансових інновацій, в тому числі цифровим активів і пов’язаних з ними ризиками. Крім того, будуть додані додаткові зусилля для координування різних регулятивних ініціатив з моніторингу ринку – наприклад, проведення консультацій та прийняття відповідних заходів у разі необхідності».

У документі також зазначається «забезпечення узгодженого підходу до регулювання та нагляду за інноваційними фінансовими ініціативами, а також складання рекомендацій для інститутів ЄС, учасників ринку або споживачів».

Крім цього, ESMA планує забезпечити виконання правил, передбачених Директивою ЄС «ПРО ринках в області фінансових інструментів» (MiFIR), які торкнуться так звані «контракти на різницю» (CFD) і ринок бінарних опціонів.

Зокрема, планується ввести заборону на рекламу, дистрибуцію або продаж бінарних опціонів, а також обмеження на збут, розповсюдження чи продаж CFD роздрібним інвесторам, у тому числі – на кредитне плече при відкритті позицій. Крім цього, планується запобігти використання стимулюючих тактик постачальником CFD. На ці цілі протягом 2019 року регулятор виділить €1 107 360.

Читайте также:
У браузер Firefox додана можливість блокування скриптів для прихованого майнінгу

Нагадаємо, що в березні ESMA посилила свою позицію по відношенню до деривативних контрактів на кріптовалюти. У заяві регулятор ЄС повідомив, що прийняв рішення про тимчасову коригування співвідношення позикових і власних коштів для CFD, пов’язаних з криптовалютами, до 2:1. Це вимагає від роздрібних інвесторів тримати на торговому депозиті не менше 50% від загальної вартості CFD.

У лютому регулятор також попередив громадян ЄС про ризики інвестування в кріптовалюти у зв’язку з відсутністю законодавчих механізмів захисту в цій області.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: