Регулятори Бразилії створять нормативну «пісочницю» для блокчейн-компаній

Чотири найбільших фінансових агентства Бразилії об’єдналися з метою створення нормативної «пісочниці» і розробки для регулювання нових технологій, у тому числі блокчейна.

Міністерство фінансів, Центральний банк, Комісія з цінних паперів та Суперінтендант по приватному страхуванню Бразилії оголосили про свій намір адаптувати правила для області финтеха і криптовалют. За заявою регуляторів, нові правила будуть впливати на ринки цінних паперів, фінансів і капіталу Бразилії.

Крім того, установи створять нормативну «пісочницю», щоб посприяти новим розробкам в області технологій. Основною причиною створення такої «пісочниці» є підвищення комерційної активності навколо інноваційних технологій.

«Використання інноваційних технологій, таких як технологія розподіленого реєстру (DLT), блокчейн, роботи-консультанти і штучний інтелект, дозволило створити нові бізнес-моделі, що відображають більш широке пропозицію і охоплення», – сказали регулятори.

Міністр фінансів заявив про користь DLT-технологій на фінансових ринках Бразилії, також згадавши кріптовалюти і ICO в області фінансування. В даний час Бразилія має найбільшу кількість користувачів криптовалют в Латинській Америці і займає п’яте місце в світі за їх кількістю. За оцінками експертів, до кінця 2019 року 8% населення Бразилії буде володіти тією або іншою формою криптоактивов.

Читайте также:
Zcash Foundation домагається отримання прав на торговельну марку Zcash

Нова нормативно-правова ініціатива з’явилася незабаром після повідомлення про плани по створенню в Бразилії Комісії з регулювання криптовалют. Хоча нові зусилля з регулювання визначають межі використання технологій криптовалют і блокчейна в бізнесі, безліч продавців, які працюють з криптовалютами, все ще ніяк не класифікуються на фінансовому ринку.

Відсутність визнання з боку фінансових організацій саботує зростання блокчейна і криптовалют, не дозволяючи новим підприємствам належним чином брати участь в роботі індустрії финтеха. Представники галузі відзначили, що, незважаючи на нормативні акти, банки як і раніше можуть закривати або заморожувати рахунки для підприємств, які працюють з новими фінансовими технологіями.

Однак криптовалютные компанії продовжують давати відсіч банкам. У березні бразильська біржа Mercado Bitcoin виграла справу про закриття банківського рахунку, а місяцем раніше суд виніс рішення на користь компанії по іншій справі про закриття рахунку. Крім того, в листопаді суд наказав знову відкрити рахунки криптовалютной біржі Bitcoin Max, які у вересні були заблоковані без пояснень причин банками Banco do Brasil і Banco Santander.

Читайте также:
Транзакційні комісії в криптовалютах нового покоління — два підходу
Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.