Rentberry – сервіс оренди житла на смарт-контрактах

Rentberry – сервис аренды жилья на смарт-контрактах

Спонсорський контент

Рано чи пізно ми задаємося питанням: «Що віддати перевагу – взяти житло в оренду або придбати власний будинок?». Кожен з нас робить вибір в залежності від своїх пріоритетів, цілей і можливостей. Традиційні уявлення про дорослою і успішного життя людини – це, в першу чергу, покупка власного житла. Але низькі доходи потенційних покупців, поряд з відносно високими цінами на нерухомість, позначаються на підсумковому виборі.

Згідно з дослідженнями Washington Post, ціни на житло в США за останнє століття зростають в середньому на 0.3% у рік. Тому, як показує світова практика, з кожним роком все більша кількість людей схиляється саме до оренди нерухомості.

У оренди житла є свої позитивні сторони. По-перше, йдеться про мобільність. Якщо рід діяльності або високі вимоги до апартаментів змушують людину часто змінювати місце проживання, то по закінченню контракту про оренду, він вправі приступити до пошуку нового житла.

По-друге, оренда – це відсутність більшості побутових питань. Власник житла сам зобов’язаний стежити за станом свого майна, що сильно економить час і гроші орендаря.

Читайте также:
Податкове агентство Швеції зажадало від криптовалютного трейдера сплатити 300% податку від доходів

На жаль, більшість людей все-таки стикаються з численними проблемами в оренді. Кожного, хто бажає зняти квартиру або будинок, чекає величезна кількість підводних каменів, які виникають у процесі вибору нерухомості. Самостійний пошук квартири – завдання досить трудомістка, тому люди часто вдаються до послуг спеціалізованих агентств, які беруть на себе всі турботи, але, зрозуміло, працюють за відсоток. Але сама суть оренди заперечує які-небудь додаткові витрати! Тому орендарі знаходять нові, альтернативні способи знайти та винайняти житло.

Одним з таких способів є Rentberry. Заснована на блокчейне і смарт-контрактах платформа об’єднує власників нерухомості й орендарів в одному місці. Вона допомагає швидко, а, головне, якісно провести абсолютно всю процедуру оренди – від пошуку та розміщення оголошень до підписання контрактів та оплати. Головне достоїнство Rentberry – відсутність будь-якого втручання третіх осіб та посередників. Обговорення і здійснення всіх перерахованих вище операцій відбувається безпосередньо між сторонами орендної угоди. Rentberry дозволяє орендарям та орендодавцям підтримувати постійний зв’язок в режимі онлайн. На даний момент платформа налічує близько 120 тисяч користувачів і 224 тисяч активних оголошень, покриваючи близько 5 000 міст у Сполучених Штатах.

Читайте также:
CFTC обговорить сертифікацію ф'ючерсів на кріптовалюти

Детальніше про платформі ви можете дізнатися в цьому відео.

Принцип роботи платформи Rentberry

Платформа виступає у форматі аукціону, що дозволяє власникам власності швидко вибрати підходящого кандидата, а орендарям – своєчасно отримувати повну інформацію про кризової ситуації на ринку та безперешкодно обговорювати умови оренди онлайн.

Смарт-контракти Ethereum Solidity/ERC-20 забезпечують повну автоматизацію бюрократичних процедур, а технологія оплати ACH дозволяє миттєво підключати банківські рахунки і здійснювати платежі.

Оплата оренди та встановлення цін на нерухомість здійснюються завдяки валюті Rentberry – токенам BERRY. Дана валюта є максимально безпечної і може бути придбана з допомогою ETH або BTC. Купити токени можна на спеціалізованій платформі Сryptonomos.

Продажу квитків BERRY вже стартували. Відомо, що максимальна сума інвестицій становить 30 мільйонів доларів. На перших порах компанія планує зібрати $3 000 000. Мінімальна сума покупки квитків складе 250 BERRY. Продаж буде включати в себе 5 етапів, протягом яких можна заробити спеціальні бонуси. Детальну інформацію можна прочитати на сайті платформи в розділі Token Sale.

Читайте также:
Bloomberg стимулює своїх працівників писати новини, які рухають ринок»

Кошти від продажу BERRY

Спільнота Rentberry має розуміти, яким чином будуть розподілені кошти від продажу. Вони будуть витрачатися на розвиток сфери ІТ (30%), маркетингові заходи (20%), розвиток партнерських відносин (15%), вихід на зарубіжні ринки (12.5%), адміністрування (10%), фонд розвитку стратегічних відносин (5%), юридичний супровід (5%) і програму Bug Bounty (2,5%).

Завдяки програмі Bug Bounty, кожен користувач платформи може заробити додаткові токени BERRY, виконуючи завдання в Facebook, Twitter або Telegram. Деталі про програму надані в розділі Bounty Campaign на платформі.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: