ResearchLinker: на розвиток блокчейна у промисловості буде вкладено $500 млн до 2025 року

Компанія ResearchLinker провела дослідження, дані якого вказують на те, що використання технології блокчейна в промисловому секторі США значно зросте в період 2020-2025 років.

Автори дослідження враховували територіальні дані та інформацію про використання блокчейна у виробничих галузях: енергетичної, автомобільної, фармацевтичної, аерокосмічної, оборонної, харчової, текстильної та швейної.

Згідно з дослідженням, в блокчейн на ринку обробної промисловості, як очікується, буде вкладено 30 мільйонів доларів до 2020 року та інвестиції будуть рости з сукупним щорічним темпом від 80%, досягнувши 566 мільйонів доларів до 2025 року.

У звіті уточнюється, що використання технології дозволить спростити бізнес-процеси та забезпечити прозорість і незмінність, а також усунути посередників у логістики та ланцюжки поставок.

Автори наводять кілька факторів, що стимулюють ріст, головним з яких називається збільшення кількості рішень “блокчейн як послуга” (BaaS) для бізнесу, а також значне зростання інвестицій у венчурні капітали і первинні розміщення токенів (ICO).

Однак у доповіді підкреслюється, що відсутність регулювання та єдиного набору стандартів стримують зростання блокчейна у виробництві.

Читайте также:
ЦБ Малаві: «кріптовалюти не є законним платіжним засобом»

У серпні опитування Deloitte показав, що технологія набирає обертів у підприємствах різних галузей: 74% респондентів заявили, що для використання блокчейна існує «ділове обґрунтування», при цьому 34% повідомили, що вже почали розробляти продукти або послуги на базі технології.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: