РЖД починає використовувати блокчейн у вантажоперевезеннях

РЖД начинает использовать блокчейн в грузоперевозках

Російські залізні дороги почали використання блокчейна у вантажоперевезеннях. Навесні цього року керівництво російських залізниць спільно з компанією «ИНТЭЛЛЕКС» запустили в промислову експлуатацію електронну торгову площадку «Вантажні перевезення». Головна мета проекту – залучити на залізничний транспорт додаткові замовлення від вантажовідправників.

Відправити важкий вантаж може абсолютно будь, необхідно лише зайти на сайт, залишити онлайн-заявку і дочекатися поки майданчик підбере відповідний варіантів перевезень, оптимальної за ціною і терміном.

«ЕТП ДП – це унікальний сервіс, який дозволяє вантажовідправникам замовити перевезення товарів у критих вагонах, напіввагонах, цистернах і т. д. з будь – якої точки, де є доступ до інтернету, і оплатити її з єдиного особового рахунку або банківським платежем» – прес-служба РЖД.

Для того, щоб відстежувати роботу ЕТП ДП в режимі реального часу, індекс торгової площадки був доданий в блокчейн Emercoin. Індекс розраховується щодобово за певною формулою:

IPE = (S1+S…+Sk)/До,

де Sj – середня вартість в рублях вагона на ЕТП ДП роду j на добу за звітні добу (1 <= j <= k), К – кількість різних родів вагонів, замовлення на які отримані за звітні добу.

Читайте также:
Проект Thundercore випустив код для протоколу консесуса Pala

Кожен користувач може зайти на офіційний сайт ЕТП ДП і відстежити історію значення індексу. З допомогою блокчейна Emercoin вже було здійснено більше п’яти тисяч успішних вантажоперевезень.

Emercoin був обраний не випадково. В його основі лежить технологія Name Value Storage, розподілене довірена сховище записів будь-якого виду в форматі ім’я-значення. Блокчейн є ідеальним рішенням для перевірки достовірно записаної інформації про власності яких-небудь товарів або послуг.

На блокчейне EMC можна створювати свої додатки, або використовувати готові технології. Протягом чотирьох років розробники блокчейна Emercoin працюють над його удосконаленням, створюючи і впроваджуючи нові сервіси в платформу.

Більш детальну інформацію про багатофункціональності блокчейна можна знайти на офіційному сайті Emercoin.

Замовити відправку об’ємного вантажу або дізнатися більше про проект можна на сайті ЕТП ДП.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: