«Роскосмос» відправить свертяжелую ракету на Місяць

Російський злітно-посадочний комплекс відправиться на Місяць відпрацьовувати посадку на поверхню супутника в 2029 році на новій надважкої ракети-носії «Дон».

Олександр Пономарьов

Як повідомляє РИА Новости з посиланням на власне джерело в російській ракетно-космічної галузі, перспективна ракета «Дон» буде більш вантажопідйомної, ніж надважка ракета «Єнісей», перший запуск якої запланований на 2028 рік. Її перевагою стане додавання ще однієї сходинки. Ракета-носій «Єнісей» надважкого класу першого етапу зможе виводити на низьку навколоземну орбіту корисний вантаж масою від 88 до 103 тонн, а на місячну орбіту — від 20 до 27 тонн.

Ракета-носій «Дон» надважкого класу другого етапу буде перевершувати ці показники: на навколоземну орбіту вона зможе виводити 125-130 тонн, на місячну — близько 32 тонн. Перший запуск ракети «Дон» намічений на 2029 рік, а його метою буде відправка до Місяця злітно-посадочного комплексу для відпрацювання посадки на поверхню супутника. Отримані в результаті експерименту дані будуть використані майбутньої висадки російських космонавтів на Місяці.

Майбутньої корисним навантаженням для «Єнісею» і «Дона» стануть запускаються на Місяць пілотований транспортний корабель «Федерація» масою 20 тонн, місячний злітно-посадочний комплекс масою 27 тонн, а також модуль місячної бази масою 27-32 тонни. Крім того, ракети зможуть виводити на геостаціонарну орбіту космічні апарати на базі транспортно-енергетичного модуля масою 26-30 тонн, а також телескопи масою 30-40 тонн для фундаментальних досліджень далекого космосу в точку Лагранжа L2 системи Сонце-Земля.

Читайте также:
Блогер повторив видовищний кінотрюк з подушкою, щоб перевірити, чи підійде вона замість глушника для пістолета

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: