С. Кубів: 550 млн грн закладено на відродження агромашинобудування в Бюджеті-2017

Для відродження потужного сільськогосподарського машинобудування в бюджеті 2017 року заклали 550 мільйонів гривень. Виділена сума призначена для часткової компенсації вартості української техніки та обладнання. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

“Сьогодні на уряді нагадав про величезний потенціал України в аграрному і промисловому секторі. Разом з Національним комітетом з промислового розвитку докладаємо багато зусиль, щоб розвиток цих сфер доповнювало одне одного. Тому незабаром почнемо амбітний проект відродження потужного сільськогосподарського машинобудування. Для цього в бюджеті 2017 року заклали 550 млн грн. Виділена сума призначена для часткової компенсації вартості української техніки та обладнання. З одного боку це дозволить компенсувати аграріям придбання сучасної техніки, з іншого – збільшити обсяги виробництва машинобудівників”, – повідомив С. Кубів.

Також він зазначив, що таким чином дадуть імпульс для розвитку суміжних галузей – компонентної бази, металургії, хімії, гумотехнічних виробів, електроніки, контрольно-вимірювальних приладів тощо. Це буде стимулювати не тільки залучення інвестицій у виробництво сільгосптехніки, але буде сприяти створенню додаткових робочих місць і зростанню надходжень до бюджету. І, звичайно, вихід на ринок широкого спектру нової, ефективної техніки світового рівня.

Читайте также:
Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" забезпечити безперебійне постачання газу на опалювальний сезон

Нагадаємо, Ст. Гройсман провів нараду щодо підтримки розвитку машинобудування в Україні.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: