З початку року доходи місцевих бюджетів зросли на 23%

За вісім місяців доходи місцевих бюджетів зросли на 23,1% до 148,7 млрд грн. Про це повідомив в Facebook міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко, передає

“Протягом січня-серпня 2018 року доходи місцевих бюджетів зросли до 148,7 млрд грн. Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року — 23,1%, або 27,9 млрд грн”, — повідомив Зубко.

За його словами, зростання бюджетів розвитку відбулося в усіх регіонах, при цьому в 13 областях забезпечено темп приросту надходжень вище середнього по Україні. Найвищі темпи у Полтавській, Донецькій, Львівській, Тернопільській, Харківській та Волинській областях.

Як додав Зубко, найбільший приріст забезпечено по податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) та єдиного податку, зокрема: ПДФО — приріст 26,8%, або 18,3 млрд грн і єдиний податок — приріст 27,6%, або 4,1 млрд грн.

Нагадаємо, за вісім місяців до місцевих бюджетів надійшло на 22% більше податків і митних платежів.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: