З сьогоднішнього дня українці можуть купувати квитки на потяги в Польщі онлайн

З 5 березня українці зможуть купувати квитки онлайн на два міжнародних поїзди, що прямують з Одеси та Ковеля в Перемишль і Холм (Польща). Про це у Facebook повідомив в. о. голови ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов, передає

“Впроваджуємо онлайн-продаж квитків на міжнародні поїзди № 36/35 Одеса — Перемишль і № 753/754 Ковель — Хелм. Опція доступна з 5 березня”, — повідомив Кравцов.

Як уточнив він, така послуга є зручною та популярною серед пасажирів, адже за статистикою пасажири купують більше 40% квитків через інтернет.

“На жаль, із-за технічних і бюрократичних моментів ця опція впроваджується не так швидко, як нам хотілося б. Але у нас є чітка мета: онлайн-продаж квитків на всі міжнародні поїзди. І продовжуємо роботу в цьому напрямку”, — додав глава “Укрзалізниці”.

Нагадаємо, у цьому році “Укрзалізниця” планує оновити склад пасажирських вагонів, а також ввести ряд нових напрямків для подорожей українців.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Климпуш-Цинцадзе: Шантаж став ще однією формою агресії з боку РФ

Іванна Климпуш-Цинцадзе Російська агресія не ослабне і не зникла, вона все ще на порядку денному. Про це сказала віце-прем'єр-міністр з...

Закрыть