Швейцарська «Криптодолина» успішно протестувала систему голосування на блокчейне

Швейцарська «Криптодолина» успішно протестувала систему голосування на блокчейне

Цуг – кантон Швейцарії, що отримав назву «Криптодолина» після того, як в ньому розташувалося безліч криптовалютных і блокчейн-стартапів, успішно завершив перший тест місцевої системи голосування на базі блокчейна.

У червні повідомлялося, що Цуг запустив пілотний платформу електронного голосування, побудовану на блокчейне в рамках зусиль міста по впровадженню технології. Процес голосування проходив з 25 червня по 1 липня. При цьому в системі зберігалися як результати голосування, так і посвідчення особи громадян.

Місцевий новинний ресурс Swissinfo.ch, належить Swiss Broadcasting Corporation, повідомив у понеділок, що за словами голови департаменту зв’язку Цуга Дітера Мюллера (Dieter Müller), «прем’єра пройшла успішно».

Після позитивних результатів Мюллер сказав, що «технічні деталі» процесу голосування будуть оцінені в найближчі місяці. Згідно прес-релізу
уряду міста від 25 червня, мета створення цієї платформи на блокчейне полягала в тому, щоб зробити процес голосування «більш безпечним і менш сприйнятливим до непомітним маніпуляціям».

Система електронного голосування була розроблена Luxoft – компанією, що випускає програмне забезпечення, яка базується в Цугу, в партнерстві з містом і департаментом інформатики в Університеті прикладних наук Люцерна. У той час Василь Суворов (Vasily Suvorov), технічний директор Luxoft, сказав:

Читайте также:
NiceHash відновив роботу і обіцяє повернути вкрадене хакерами

«Є побоювання з приводу електронного голосування, оскільки голосування є основним механізмом прямого виборчого права… Ось чому ми вважаємо, що ця технологія не повинна належати одній компанії. Ми створимо платформу електронного голосування Open Source, щоб люди могли зрозуміти, що таке технологія і як вона працює. Ми хочемо спонукати більше людей розробляти програми на базі блокчейна для урядів по всьому світу».

У березні цього року американський штат Західна Вірджинія протестував
систему голосування для виборців, які перебувають в армії і тих, що голосують заочно, через мобільний додаток на базі блокчейна. Тоді представник штату навіть заявив, що планується поширення концепції у всіх 55 округах штату на загальних виборах в листопаді 2018 року, якщо пілотний проект виявиться успішним.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.