РНБО ухвалила основні параметри оборонного бюджету на 2019 рік

РНБО ухвалила основні параметри оборонного бюджету на 2019 рік

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні 6 вересня 2018 розглянув і прийняв основні параметри оборонного бюджету на 2019 рік. Про це повідомляє з посиланням на прес-службу РНБО.

В цілому на потреби сектору безпеки і оборони України буде спрямовано більше 5% ВВП.

Серед пріоритетних напрямів фінансування на наступний рік заплановано виконання заходів з розробки, підготовки виробництва і закупівлі нових зразків озброєння та військової техніки, зокрема, сучасного високоточного ракетного озброєння ракетних систем і комплексів, зокрема, крилатих ракет) посилення системи протиповітряної оборони держави і можливостей авіації Повітряних Сил Збройних Сил України; реалізація державної політики у сфері кібербезпеки, виконання заходів з розвитку та модернізації спеціального зв’язку та захисту інформації; виконання Національної розвідувальної програми на 2016-2020 роки; посилення контррозвідувального захисту та боротьби з тероризмом та диверсійної діяльністю тощо.

РНБО України затвердила комплекс заходів, спрямованих на захист національних інтересів у південних регіонах, акваторіях Азовського і Чорного морів. Зокрема мова йде про посилення військово-морської присутності в Азовському морі, створення там корабельно-катерного угруповання ВМС ЗСУ, розвиток відповідної інфраструктури, забезпечення підрозділів берегової оборони новітньої високоточною ракетною зброєю та ін.

Читайте также:  Легальної горілки в Україні виробляють все менше

РНБО України підтримала пропозицію Президента України щодо непродовження дії Договору про дружбу, партнерство і співробітництво з РФ на наступні 10 років.

Рада також прийняла рішення по забезпеченню надійного захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання в Україні.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.