Угода про ЗВТ між Україною та Ізраїлем, повинно бути підготовлено до підписання вже в цьому році

Угода про ЗВТ між Україною та Ізраїлем, повинно бути підготовлено до підписання в цьому році. Про таке заявила в ефірі “5 каналу” у програмі “Інформаційний вечір” заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України — торговий представник України Наталія Микольська, інформує

“Всі завжди чекають „бачите, працює“. Але перед „бачите, працює“ є низка складних етапів. З Ізраїлем ми пройшли один з самих складних, найбільш тривалих етапів, який називається переговорний процес. З Ізраїлем зовсім недавно ми завершили переговорний процес щодо укладення угоди про ЗВТ. Наступним етапом є юридична вичитування та підготовка угоди фактично її версій для підписання. Це досить копіткий процес, яким займаються фахівці з обох сторін, тому що потрібно, щоб тексти угод відповідали один одному”, — сказала торпред.

На запитання ведучого, чи немає загрози підписання угоди про ЗВТ з Ізраїлем, Микільська відповіла: “По суті, сторони вже домовилися про умови взаємної торгівлі, і зараз ми уточнюємо ряд моментів, що стосуються імплементації словесного викладу, перевірки за кодами, наших домовленостей. Тому цей етап для нас важливий. Ми очікуємо, що зможемо підготувати угоду до підписання в якомога більш стислі терміни. Ми сподіваємося, що зможемо підготувати угоду до підписання ще цього року”.

Читайте также:  На сьогодні встановлена ціна на банківські метали

Як повідомляв Росія оголосила про припинення співпраці з Україною у сфері інформації.

Источник

Залишити коментар