Угода про ЗВТ між Україною та Ізраїлем, повинно бути підготовлено до підписання вже в цьому році

Угода про ЗВТ між Україною та Ізраїлем, повинно бути підготовлено до підписання в цьому році. Про таке заявила в ефірі “5 каналу” у програмі “Інформаційний вечір” заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України — торговий представник України Наталія Микольська, інформує

“Всі завжди чекають „бачите, працює“. Але перед „бачите, працює“ є низка складних етапів. З Ізраїлем ми пройшли один з самих складних, найбільш тривалих етапів, який називається переговорний процес. З Ізраїлем зовсім недавно ми завершили переговорний процес щодо укладення угоди про ЗВТ. Наступним етапом є юридична вичитування та підготовка угоди фактично її версій для підписання. Це досить копіткий процес, яким займаються фахівці з обох сторін, тому що потрібно, щоб тексти угод відповідали один одному”, — сказала торпред.

На запитання ведучого, чи немає загрози підписання угоди про ЗВТ з Ізраїлем, Микільська відповіла: “По суті, сторони вже домовилися про умови взаємної торгівлі, і зараз ми уточнюємо ряд моментів, що стосуються імплементації словесного викладу, перевірки за кодами, наших домовленостей. Тому цей етап для нас важливий. Ми очікуємо, що зможемо підготувати угоду до підписання в якомога більш стислі терміни. Ми сподіваємося, що зможемо підготувати угоду до підписання ще цього року”.

Читайте также:
Польща вказала на експортне перевага України

Як повідомляв Росія оголосила про припинення співпраці з Україною у сфері інформації.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: