Попит на житло в новобудовах зріс за літо на 16%

Попит на житло в новобудовах зріс за літо на 16%

Цього літа столичний ринок первинної нерухомості не пережив традиційного сезонного спаду. У сегменті новобудов економ – і комфорт-класу продажі зросли на 16%, якщо порівнювати з весною. Про це йдеться в статті на сайті Мінфін, повідомляє .

Традиційно літо стає сезоном спаду ділової активності, в тому числі і на ринку житлової нерухомості. Для ринку нерухомості характерна сезонність: активні весна і осінь, стабільна зима, за вирахуванням новорічних свят, і спокійне літо. Літній період відпусток і дач вважається найменш активним сезоном у сфері нерухомості — це час купівельна активність знижується в рази.

Однак дане правило не діяло цього літа. Навпаки, спостерігалося збільшення кількості звернень з приводу придбання квартир у новобудовах у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Кількість угод зросла в порівнянні з минулим літом в середньому на 23%. Основними причинами стали девальвація гривні і маркетингові програми стимулювання попиту, пропоновані девелоперами.

За підсумками літа кількість укладених угод у сегменті новобудов економ – і комфорт-класу збільшилася на 16% в порівнянні з цієї весни. Найбільшим попитом користуються одно – і двокімнатні квартири, понад 35% загального обсягу проданих квартир, що придбані в розстрочку від забудовника.

Читайте также:  Україна експортує переважно агропродукцію з низьким ступенем переробки - експерт

Сприяли такої активності сезонні акції від забудовників і девальвація гривні.

Нагадаємо, зростання попиту в літній період 2018 року констатують не лише експерти, але і самі забудовники. Важливу роль в цьому зіграли фінансові інструменти, запропоновані інвесторам для найбільш вигідного придбання житла.

Наприклад, найбільший столичний забудовник “Київміськбуд” пропонує інвесторам ряд фінансових інструментів, які дають можливість придбати житло на вигідних умовах. Мова йде про іпотеку, розстрочення або знижку в умовах стовідсоткової оплати.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.