Середній розмір новозбудованої квартири у столиці збільшився

Середній розмір новозбудованої квартири у столиці збільшився

Середній розмір квартири, що вводилася у експулуатауцию в столиці протягом минулого року збільшився порівняно з 2017 роком більш ніж на два квадратних метри. Про це повідомляє з посиланням на інформацію Головного управління статистики Києва.

Середній розмір квартири, введеної в експлуатацію протягом 2018 року становить 63,1 кв.м загальної площі, тоді як у 2017 році цей показник становив 60,8 кв. м.

Як повідомляв згідно зі статистикою, в перенаселеному житло проживає 45% населення України, тоді як у Європі – тільки 17%. За оцінками експертів, на одного українця припадає 17 кв. м житла. Учасники ринку житлової нерухомості оцінюють рівень затребуваності нового житла, як надзвичайно високий.

“Запит на нові об’єкти, зокрема в “Київміськбуді”, дуже великий. Як і потреба людей у житлі в цілому. Що стосується собівартості будівництва, то, на думку наших аналітиків, і на думку інших експертів галузі, вона буде і далі рости. Прогнозуємо зростання на 15-20%”, – вважає президент ХК “Київміськбуд” Ігор Кушнір.

У той же час забудовник зазначає, що інвесторам, які хочуть придбати житло від забудовника, пропонуються програми лояльності, розстрочка або можливість скористатися іпотечним кредитуванням. Це дозволяє придбати житло, навіть не маючи всієї суми вартості житла для оплати відразу.

Читайте также:
Прокурор просив суд відхилити клопотання ДП "Укрбурштин", тому що не встигли провести експертизу

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.