Середній розмір новозбудованої квартири у столиці збільшився

Середній розмір квартири, що вводилася у експулуатауцию в столиці протягом минулого року збільшився порівняно з 2017 роком більш ніж на два квадратних метри. Про це повідомляє з посиланням на інформацію Головного управління статистики Києва.

Середній розмір квартири, введеної в експлуатацію протягом 2018 року становить 63,1 кв.м загальної площі, тоді як у 2017 році цей показник становив 60,8 кв. м.

Як повідомляв згідно зі статистикою, в перенаселеному житло проживає 45% населення України, тоді як у Європі – тільки 17%. За оцінками експертів, на одного українця припадає 17 кв. м житла. Учасники ринку житлової нерухомості оцінюють рівень затребуваності нового житла, як надзвичайно високий.

“Запит на нові об’єкти, зокрема в “Київміськбуді”, дуже великий. Як і потреба людей у житлі в цілому. Що стосується собівартості будівництва, то, на думку наших аналітиків, і на думку інших експертів галузі, вона буде і далі рости. Прогнозуємо зростання на 15-20%”, – вважає президент ХК “Київміськбуд” Ігор Кушнір.

У той же час забудовник зазначає, що інвесторам, які хочуть придбати житло від забудовника, пропонуються програми лояльності, розстрочка або можливість скористатися іпотечним кредитуванням. Це дозволяє придбати житло, навіть не маючи всієї суми вартості житла для оплати відразу.

Читайте также:
Нестабільність в Україні - в десятці найбільших ризиків світу 2019

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: