Стало відомо, на яку позицію Німеччини по “Північному потоку-2” розраховує “Нафтогаз”

Стало відомо, на яку позицію Німеччини по “Північному потоку-2” розраховує “Нафтогаз”

“Нафтогаз” сподівається, що Німеччина виступить проти “Північного потоку-2”, посилаючись на те, що рішення про збереження транзит через Україну немає. Про це в інтерв’ю DW розповів комерційний директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко, передає

“Важливим фактором є позиція німецької сторони, яка останнім часом еволюціонує. І нам здається, що до німецьким політикам може прийти розуміння, що цей проект реально небезпечний як для Німеччини, так і для всієї Європи. Меркель заявляла про те, що “Північний потік-2″ можливий, тільки якщо буде збережено транзит через Україну. Ми ж зараз бачимо неконструктивну позицію російської сторони на тристоронніх переговорах. Німецька сторона в такій ситуації має сказати: “Ми заявляли публічно, що має бути знайдено рішення щодо українського транзиту. Воно не знайдено. До тих пір, поки воно не буде знайдено, відповідно, ми проти „Північного потоку-2“. У нас є така надія”, — заявив Вітренко.

Він також додав, що Росія ще не отримала всіх дозволів на будівництво цього газопроводу. А перешкодити його спорудження можуть американські санкції, або позиція датської сторони, яка може відстрочити, а в подальшому і ускладнити ситуацію з “Північним потоком-2”.

Читайте также:
ГФС перевищила план на майже 14% у першому кварталі 2016 року

Нагадаємо, США запевнили в незмінності позиції по “Північному потоку-2”.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.