Стало відомо, на яку позицію Німеччини по “Північному потоку-2” розраховує “Нафтогаз”

“Нафтогаз” сподівається, що Німеччина виступить проти “Північного потоку-2”, посилаючись на те, що рішення про збереження транзит через Україну немає. Про це в інтерв’ю DW розповів комерційний директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко, передає

“Важливим фактором є позиція німецької сторони, яка останнім часом еволюціонує. І нам здається, що до німецьким політикам може прийти розуміння, що цей проект реально небезпечний як для Німеччини, так і для всієї Європи. Меркель заявляла про те, що “Північний потік-2″ можливий, тільки якщо буде збережено транзит через Україну. Ми ж зараз бачимо неконструктивну позицію російської сторони на тристоронніх переговорах. Німецька сторона в такій ситуації має сказати: “Ми заявляли публічно, що має бути знайдено рішення щодо українського транзиту. Воно не знайдено. До тих пір, поки воно не буде знайдено, відповідно, ми проти „Північного потоку-2“. У нас є така надія”, — заявив Вітренко.

Він також додав, що Росія ще не отримала всіх дозволів на будівництво цього газопроводу. А перешкодити його спорудження можуть американські санкції, або позиція датської сторони, яка може відстрочити, а в подальшому і ускладнити ситуацію з “Північним потоком-2”.

Читайте также:  Нафта Brent торгується вище 49 дол. за барель

Нагадаємо, США запевнили в незмінності позиції по “Північному потоку-2”.

Источник

Залишити коментар