Стало відомо, зростуть пенсії завдяки накопичувальній системі

Стало відомо, зростуть пенсії завдяки накопичувальній системі

Введення другого рівня пенсійної системи – обов’язкового накопичувального може забезпечити певний додатковий відсоток до основної пенсії, яка формується солідарним рівнем, але не більше того. Крім того, відбудеться це не раніше ніж через кілька десятиліть. Про це повідомили у Мінсоцполітики, передає

“Насправді, накопичувальний рівень може забезпечити певний додатковий відсоток до основної пенсії, яка формується солідарним рівнем, але не більше того. По-перше, внески у накопичувальну систему здійснюються не роботодавцем, а самим працівником із зарплати. Але значною чи сумою будуть такі відрахування враховуючи розмір сьогоднішніх офіційних зарплат – навіть найактивніші прихильники накопичувального рівня вагаються відповісти ствердно. По-друге, сьогоднішні внески створять результат мінімум через 20 чи 30 років. Тобто, тільки через кілька десятиліть сума таких внесків разом з відсотками, що ці гроші треба заробити, щоб, як мінімум, уникнути знецінення, дозволить розраховувати на збільшення пенсійних виплат”, – зазначили в Мінсоцполітики.

У той же час у міністерстві стверджують, що накопичувальний рівень необхідний. Проте зазначають, що він точно не є панацеєю для сьогоднішніх пенсіонерів та для тих, кому більше 35 років.

Вводити його, як додали у відомстві, слід тільки після ґрунтовного опрацювання механізму роботи та створення всіх запобіжників від втрати чи знецінення вкладів протягом всього часу до настання пенсійного віку людини.

Читайте также:
НБУ встановив офіційний курс гривні на рівні 26,43 грн / дол.

Нагадаємо, НКЦПФР вважають, що законопроект про введення в Україні другого рівня пенсійної системи (обов’язкового накопичувального) може бути прийнятий в цьому році, а система запущена вже в наступному році.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.