Стартап Savedroid розіграв шахрайство з власним ICO

Стартап Savedroid разыграл мошенничество с собственным ICO

Засновники стартапу Savedroid вирішили привернути увагу до проблеми шахрайських ICO вельми оригінальним способом, добряче налякавши своїх інвесторів. У середу сайт німецької компанії несподівано перестав працювати і був замінений одним зображенням – «Aannd it’s Gone» – сценою з шоу South Park, яка стала мемом.

Крім того, Ясін Ханкир (Yassin Hankir), засновник і генеральний директор проекту, опублікував повідомлення
у своєму Твіттері, де він на одній фотографії сидить в аеропорту, а на іншій – з пивом на пляжі. У записі він дякує інвесторів і оголошує про закриття проекту.

На той момент за даними німецького бізнес-ЗМІ WirtschaftsWoche, проект Savedroid зібрав приблизно 40 мільйонів євро або близько 50 мільйонів доларів через ICO і зовнішнє фінансування. Компанія займалася створенням програми для обліку заощаджень, яке використовувало б штучний інтелект, щоб допомогти користувачам автоматично інвестувати в відібрані криптовалютные портфелі та пов’язані з ними похідні інструменти. Представники Savedroid також заявляли, що планують випуск кредитної карти для криптовалют, про що часто заявляли ICO-проекти, які згодом виявлялися шахрайськими.

Читайте также:  ФМС РФ посилить контроль за імпортом обладнання для майнінг

Проте в четвер сайт проекту знову запрацював – на головній сторінці з’явилося звернення Ясина Ханкира, який стверджує, що проект не був закритий. У відеозаписі він пояснює, що не хотів нікого розіграти, а лише привернути увагу до важливої проблеми індустрії ICO – шахраям, які збирають засіб і безслідно зникають. Він заявив, що індустрії необхідно регулювання і стандарти, інакше вона може зникнути через шахрайських проектів.

Ханкир каже, що його проект готовий допомагати регуляторам і розповісти їм про те, як найкраще контролювати роботу індустрії, внісши таким чином внесок у її розвиток. Крім того, Ханкир заявив, що Savedroid планує запустити власний консультаційний сервіс з питань ICO для проектів, бажаючих зібрати кошти, який також буде включати в себе безкоштовний чек-лист для інвесторів для перевірки ICO-проектів.

Схоже, що Savedroid вбив двох зайців: ще раз нагадав індустрії про небезпеку шахрайських ICO, а також успішно прорекламував свій новий проект, переконавшись у тому, що кожен інвестор про нього дізнається. Нещодавно ми розповідали
про найбільших шахрайських ICO останніх місяців і про те, як оцінити проект і зберегти свої кошти.

Читайте также:  На Amazon Web Services працюватимуть приватні версії блокчейна ICON

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.