Суд Англії продовжить розгляд питання про скасування арешту активів “Газпрому” 7 вересня

Суд Англії продовжить розгляд питання про скасування арешту активів “Газпрому” 7 вересня

Комерційний суд Англії продовжить розгляд питання про скасування арешту активів російського ВАТ “Газпром” в рамках суперечки з НАК “Нафтогаз України” 7 вересня. Про це пише ТАСС, посилаючись на повідомлення юриста однієї з сторін, передає

“Засідання продовжиться в п’ятницю в 14:00”, – сказав він, не наводячи подробиць засідання, яке тривало менше години.

Слухання, в якому беруть участь адвокати обох сторін, почалися напередодні. У вівторок вони тривали менше 40 хвилин. Засідання проходять у закритому режимі, без доступу преси.

Нагадаємо, суд зобов’язав “Газпром” виплатити “Нафтогазу” 2,56 млрд доларів за недопоставку обсягів транзиту. В кінці травня – початку червня “Нафтогаз” повідомив, що почав стягувати штраф за арешту європейських активів “Газпрому” в Швейцарії, Великобританії та Нідерландах.

Раніше повідомляв, що Комерційний суд Лондона ухвалив рішення заморозити британські активи “Газпрому” для виконання рішення Стокгольмського арбітражу.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.