«Таємниця третьої планети» тепер в HD: нейромережі покращують радянські мульфильмы

Одна з причин непопулярності старих мультфільмів в наші дні — неможливість комфортно дивитися їх на сучасних пристроях. Зображення низького дозволу виглядає «мильної», очі глядача швидко втомлюються і задоволення від перегляду псується. На щастя, є технології здатні виправити цей недолік.

Василь Парфьонов

Користувач порталу habr застосував нейромережеві алгоритми для поліпшення відеоряду. Дозвіл вихідного файлу збільшилася майже в три рази, а при перегляді на екрані смартфона або комп’ютера більше немає відчуття, що об’єкти знаходяться «не у фокусі».

Автор ремастерінга звернувся в «Союзмультфільм» з проханням надати якісний вихідний файл, щоб отримати ще більш високий дозвіл на виході. Однак, представники студії відповіли, що самі працюють над реставрацією картинки в ультрависокому вирішенні 2K і 4K.

«Тайна третьей планеты» теперь в HD: нейросети улучшают советские мульфильмы

Щоб зробити «апскейл», тобто підвищення дозволу картинки, необхідно розкласти відеоряд на кадри і обробити кожен з них окремо. Раніше користувачі порталу вже пропускали через подібну процедуру мультсеріал «Рик і Морті» — нейромережі можуть облагородити не тільки класику.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: