Telegram припинив судовий процес за товарним знаком ” GRAM»

Telegram прекратил судебный процесс по товарному знаку «GRAM»

Компанія Telegram продовжує відмовлятися від усіх активів, пов’язаних з кріптовалютним проектом TON — месенджер відмовився від претензій на товарний знак GRAM.
У 2019 році месенджер домігся заборони на використання товарного знака компанією Lantah, яка збиралася випустити однойменну криптовалюта для «першої в світі торгового майданчика без кордонів». Telegram планував використовувати товарний знак для проекту Telegram Open Network.

Навесні 2020 року під тиском комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Telegram відмовився від запуску свого кріптовалютного проекту. А зараз месенджер відмовився і від претензій на товарний знак. Так як претензії були зняті з ініціативи позивача, компанії доведеться сплатити всі судові витрати відповідача — Lantah.

Нагадаємо, що восени минулого року SEC звинуватила Telegram у проведенні незареєстрованого ICO на суму $1.7 млрд. після численних розглядів Telegram і SEC уклали угоду, в рамках якої месенджер повернув інвесторам $1.22 млрд. крім того, компанія заплатила комісії штраф у розмірі $18.5 млн.

У травні цього року незалежна група розробників, валідаторів і користувачів Free TON Community запустила блокчейн Free TON на основі розробок Telegram, але без участі компанії. Є й інші відкриті проекти на кодовій базі TON.

Читайте также:
Проект Hyperledger випустив реліз Sawtooth 1.0
Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.