Total може інвестувати в СПГ-термінали в Мурманську і на Камчатці

Французька нафтогазова компанія Total має намір придбати 10% в перевалочних пунктах скрапленого природного газу (СПГ) в Мурманську і на Камчатці, будівництво яких запланувала компанія «НОВАТЕК».

«Ми інвестуємо в «Арктик СПГ — 2». Але також ми будемо інвестувати в проекти Новатек в Мурманську і на Камчатці. Це частина нашої угоди з Новатеком. І там і там по 10%», — сказав журналістам Патрік Пуянне. Його слова наводить ТАСС.

Раніше уряд Росії затвердив комплексний план реалізації інвестиційного проекту комплексу СПГ в Камчатському краї.

Також у жовтні 2018 року стало відомо, що російська газова компанія «НОВАТЕК» і бельгійський оператор системи передачі газу Fluxys мають намір побудувати ЗПГ-термінал в німецькому порту Росток.

Заступник гендиректора з газовим проблемам Фонду національної енергетичної безпеки Олексій Гривач у бесіді з Nation News прокоментував повідомлення про те, що канцлер ФРН Ангела Меркель висловила готовність уряду підтримати фінансування будівництва терміналу.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: