Південна Корея може пом’якшити заборону на проведення ICO

Згідно з останніми повідомленнями, заборона Південної Кореї на первинні розміщення токенів (ICO) може бути ослаблений в найближчі місяці. У вересні минулого року Служба фінансового нагляду (FSС) Кореї заборонила
проведення ICO, проте в грудні вже почали з’являтися повідомлення
про можливе зняття заборони регулятором. Тепер в новій статті Korea Times
передбачає, що заборона може бути частково скасовано, зокрема, для продажу квитків, які відповідають поки ще на названим умовам. Анонімне джерело повідомило виданню:

«Фінансові влади обговорювали з Податковою службою, Міністерством юстиції та іншими урядовими установами план, що дозволяє проводити ICO в Кореї при виконанні певних умов».

Незважаючи на локальний заборона, багато корейські користувачі криптовалют беруть участь у міжнародних ICO. Кан Янг-су (Kang Young-soo), чиновник, який контролює торгівлю криптовалютами в FSC, відмовився коментувати питання по ICO, проте заявив, що Комісія розглядає «думку третьої сторони». Крім того, Янг-су підтвердив, що уряд хоче впроваджувати технологію блокчейна і створювати кращу інфраструктуру для регулювання торгівлі криптовалютами.

В даний час іноземцям заборонено торгувати криптовалютами на біржах в Південній Кореї. Це обмеження спрямоване на боротьбу з відмиванням грошей та іншими можливими транскордонними злочинами. Між тим, як повідомляється, південнокорейські офіційні особи спілкуються зі своїми колегами в Японії і Китаї на предмет розширення нормативного співробітництва, а це означає, що будь-які остаточні правила можуть розроблятися в тандемі з цими країнами.

Проте Китай поки не виявив ніяких ознак готовності відмовитися від свого заборони
на первинні розміщення токенів, який набув чинності на початку вересня минулого року незадовго до аналогічного оголошення уряду Південної Кореї.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Хлопець перетворився на персонажа Disney, схуднувши на 34 кг

Хлопець на ім'я Джефф разюче перевтілився, скинувши 34 кілограми, в результаті чого став схожий на мультяшного принца. Початковий вага хлопця...

Закрыть