Південнокорейська біржа Coinone відкриває філію в Індонезії

Южнокорейская биржа Coinone открывает филиал в Индонезии

Третя за величиною криптовалютная біржа Південної Кореї Coinone оголосила про відкриття філії в Індонезії. Офіційний запуск майданчики Coinone indonesia запланований на червень, попередня реєстрація стартувала 16 квітня.

Як повідомляє Finance Magnates, спочатку нова торгова майданчик буде підтримувати шість криптовалют: біткойн (BTC), биткэш (BCH), ефір (ETH), Ethereum Classic (ETC), лайткойн (LTC) та Quantum (QAU).

Користувачі, що знаходяться за межами Індонезії, зможуть користуватися послугами платформи, попередньо зареєструвавшись і пройшовши процедуру KYC, йдеться на сайті біржі.

За словами представників Coinone, вибір Індонезії обумовлений тим, що фінтех-індустрія країни володіє високим потенціалом розвитку.

Однак влада Індонезії дотримуються щодо жорсткої позиції щодо регулювання криптовалют. Так, у січні центробанк Індонезії заявив про роботу над законопроектом, що забороняє використання будь-яких криптовалют в країні. У жовтні 2017 року банк оголосив, що не визнає биткоин в якості законного платіжного засобу, в результаті чого двом місцевим бірж довелося закритися.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.