Південнокорейська біржа Coinone відкриває філію в Індонезії

Южнокорейская биржа Coinone открывает филиал в Индонезии

Третя за величиною криптовалютная біржа Південної Кореї Coinone оголосила про відкриття філії в Індонезії. Офіційний запуск майданчики Coinone indonesia запланований на червень, попередня реєстрація стартувала 16 квітня.

Як повідомляє Finance Magnates, спочатку нова торгова майданчик буде підтримувати шість криптовалют: біткойн (BTC), биткэш (BCH), ефір (ETH), Ethereum Classic (ETC), лайткойн (LTC) та Quantum (QAU).

Користувачі, що знаходяться за межами Індонезії, зможуть користуватися послугами платформи, попередньо зареєструвавшись і пройшовши процедуру KYC, йдеться на сайті біржі.

За словами представників Coinone, вибір Індонезії обумовлений тим, що фінтех-індустрія країни володіє високим потенціалом розвитку.

Однак влада Індонезії дотримуються щодо жорсткої позиції щодо регулювання криптовалют. Так, у січні центробанк Індонезії заявив про роботу над законопроектом, що забороняє використання будь-яких криптовалют в країні. У жовтні 2017 року банк оголосив, що не визнає биткоин в якості законного платіжного засобу, в результаті чого двом місцевим бірж довелося закритися.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Тисячі сеансів "Месників" повністю розпродані
Тисячі сеансів “Месників” повністю розпродані

За кілька днів до виходу в американський прокат фільм студії Marvel "Месники 3: Війна нескінченності" продовжує встановлювати різні рекорди. Як...

Закрыть