Південнокорейська компанія Kakao впроваджує кріптовалюти в свій бізнес

Південнокорейська компанія Kakao повідомляє про впровадження кріптовалюти на свої платформи: музичне додаток Kakaomusic, мобільний сервіс Kakaostyle, додаток для миттєвих платежів Kakaopay, додаток для таксі KakaoTaxi, додаток для обміну миттєвими повідомленнями KakaoTalk і мобільний банк Kakaobank.

Таке рішення було прийнято через успіху торгової платформи Upbit, створеної донькою Kakao Dunamu Inc. Вона вважається найбільшою криптовалютной біржею Південної Кореї, однієї з трьох провідних світових ринків. Як передають місцеві джерела, середній щоденний обсяг торгів Upbit становить 5 трильйонів вон (приблизно 4.7 мільярда доларів).

«Ми обговорюємо введення криптовалютного бізнесу, в тому числі ICO, через дочірні компанії. Більш конкретне оголошення буде опубліковано 20 березня», – повідомляють представники Kakao.

Повідомляється, що Какао також розглядає створення власної кріптовалюти, яка буде використовуватися всіма платформами Kakao без комісії.

Представники компанії підкреслюють, що, оскільки уряд негативно ставиться до ICO, імовірно, будуть проводити за кордоном – в Сінгапурі та Гонконгу.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Binance виділить $10 млн на запобігання хакерських атак

Криптовалютная біржа Binance пропонує $10 млн для боротьби з хакерськими атаками загалом і $250 тис зокрема за сприяння у затриманні...

Закрыть