Україна виконує програму співробітництва з МВФ за плановими показниками – Ст. Гройсман”

Уряд України разом з Верховною Радою та Президентом України планово виконують програму співпраці з МВФ. Про це на брифінгу заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба КМУ, передає

“Ми рухаємося в планових показниках. Ми працюємо. Спільно з Парламентом і Президентом виконаємо програму дій”, – заявив Гройсман.

Прем’єр додав, що поширена зараз інформація про можливу відстрочку надання Україні чергового траншу від МВФ – не є свідченням якихось ускладнень.

“Не треба драматизувати ситуацію. Мова йде про реформи і проведення реформ. Ми працюємо над пенсійною реформою в інтересах українських пенсіонерів, ми працюємо над тим, щоб підвищити ефективність управління державними компаніями і продажем того, що неефективно використовується державою, – щоб були інвестиції та робочі місця. Ми говоримо про зміни”, – заявив В. Гройсман, коментуючи співпрацю України і МВФ.

Прем’єр також нагадав, що в Україні спостерігаються зростання золотовалютних резервів Національного банку України та зміцнення економіки.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Міжнародний валютний фонд відклав виділення Україні п’ятого траншу фінансової допомоги в розмірі 1,9 млрд дол. до осені.

Читайте также:
У селах Херсонської області знову АЧС

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: