Україна виконує програму співробітництва з МВФ за плановими показниками – Ст. Гройсман”

Уряд України разом з Верховною Радою та Президентом України планово виконують програму співпраці з МВФ. Про це на брифінгу заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба КМУ, передає

“Ми рухаємося в планових показниках. Ми працюємо. Спільно з Парламентом і Президентом виконаємо програму дій”, – заявив Гройсман.

Прем’єр додав, що поширена зараз інформація про можливу відстрочку надання Україні чергового траншу від МВФ – не є свідченням якихось ускладнень.

“Не треба драматизувати ситуацію. Мова йде про реформи і проведення реформ. Ми працюємо над пенсійною реформою в інтересах українських пенсіонерів, ми працюємо над тим, щоб підвищити ефективність управління державними компаніями і продажем того, що неефективно використовується державою, – щоб були інвестиції та робочі місця. Ми говоримо про зміни”, – заявив В. Гройсман, коментуючи співпрацю України і МВФ.

Прем’єр також нагадав, що в Україні спостерігаються зростання золотовалютних резервів Національного банку України та зміцнення економіки.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Міжнародний валютний фонд відклав виділення Україні п’ятого траншу фінансової допомоги в розмірі 1,9 млрд дол. до осені.

Читайте также:  Запаси газу в ПСГ України зменшилися на 0,16% на добу

Источник: unn.com.ua

Залишити коментар