“Укрзалізниця” купила у компанії Трейд Коммодити масла та мастила за самою низькою ринковою ціною

“Укрзалізниця” купила у компанії Трейд Коммодити масла та мастила за самою низькою ринковою ціною

В березні поточного року, за підсумками тендерної закупівлі, “Укрзалізниця” уклала угоду про постачання масел та мастильних матеріалів з ТОВ “Серпень пром” (входить у групу Трейд Коммодити) загальною вартістю понад 157 млн грн. Про це повідомляє портал ProZorro, передає

Тоді, цінова пропозиція переможця дозволила заощадити майже 2 млн грн бюджетних коштів (порівняно з очікуваною вартістю закупівлі).

Договір з “Серпень пром” був підписаний в кінці березня (24.03.2017 року ред.), і вже на початок травня, поставка в рамках цієї угоди була виконана майже на 40%. Про це пишуть “Наші гроші”.

Разом з тим, за даними “Держзовнішінформу”, на ринку відбулося подорожчання базових масел, зокрема, внаслідок їх дефіциту. А така ситуація дає право переможцю тендеру на перегляд цін в рамках уже укладеного з “УЗ” договору в бік збільшення. Тим більше, що майже половина тендерної поставки вже виконана за цінами нижче ринкових.

Додамо, що Господарський суд Дніпропетровської області визнав достатніми підстави для розгляду по суті намірів ТОВ Серпень пром укласти додаткову угоду з залізничниками.

Читайте также:  НБУ відніс "Банк Михайлівський" до неплатоспроможним

Нагадаємо, в “УЗ” повідомили, що задоволені якістю палива від “Трейд Коммодити”.

Як повідомляв “УЗ” закуповує паливо в Трейд Коммодити без переплат. Додамо, що днями “УЗ” звинуватила Окко в спробі необґрунтованого завищення цін на паливо.

Источник: unn.com.ua

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.