“Укрзалізниця” планує закупити до кінця року 11 вагонів-трансформерів – Ст. Балчун

ПАТ “Укрзалізниця” планує закупити протягом 2017 року 38 пасажирських вагонів, з яких 11 вагонів-трансформерів. Про це написав на своїй сторінці у Facebook керівник “Укрзалізниці” Войцех Балчун, передає

“На 2017-й рік ми законтрактували придбати 38 пасажирських вагонів – 11 з них – трансформери. Перші шість виробник обіцяє поставити у вересні”, – написав він.

Ст. Балчун нагадав, що в минулому році УЗ, вперше після тривалої перерви, початку оновлення пасажирського рухомого складу.

“Крім іншого, ми придбали 13 вагонів з меблями, яка трансформується. Це дозволяє використовувати її в нічному і денному режимі і коригувати схему поїзда без залучення додаткового рухомого складу”, – зазначив він.

З його слів, трансформація вагонів дозволяє збільшити кількість пропонованих місць на 27% в денному поєднанні порівняно з нічним.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: