Ст. Черниш повідомив про переговори щодо повернення кримчанам коштів, заблокованих в Приватбанку

Зараз ведуться переговори з адміністрацією Приватбанку і Міністерством фінансів щодо повернення заблокованих коштів кримчанам. Про це в ефірі “Радіо Свобода” заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, передає .

На питання, чи планує міністерство щось робити для розблокування коштів кримчан після того, як ПриватБанк став державним, Ст. Черниш запевнив, що зараз ведуться переговори з адміністрацією банку та Міністерства фінансів.

“Так звичайно. Ми маємо дискусію зараз з міністерством фінансів і будемо її продовжувати для того, щоб це питання вирішити. Після того, як ми проведемо дискусію з адміністрацією, яка зараз керує ПриватБанком, а також Міністерством фінансів, ми повідомимо про результати цієї дискусії громадськості”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, 18 грудня Кабінет міністрів України на засіданні розглянув питання забезпечення стабільності у фінансовій системі країни. Беручи до уваги результати засідання Ради національної безпеки і оборони України, уряд підтримав пропозицію Національного банку і Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ “ПриватБанк” в стовідсоткову державну власність.

Читайте также:
Платіжний баланс у серпні зведено з профіцитом у 513 млн дол. - НБУ

Як повідомляв , мнистр фінансів Олександр Данилюк заявив, що держава планує продати ПриватБанк.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: