У Голландії хочуть по-новому збирати порожні пляшки

Незабаром в Голландії може заробити заставна система збору порожніх пляшок, передає з посиланням на Dutch News.

Уряд країни закликав пакувальну промисловість збільшити переробку своїх пластикових відходів до 90% до 2021 року. В іншому випадку в країні буде впроваджена заставна система збору тари.

“Промисловість повинна забезпечити рециркуляцію 90% своїх пластикових пляшок. Результати докладених зусиль галузі будуть оцінюватися восени 2020 року. Якщо мета не буде досягнута, з 1 січня 2021 року в Голландії буде впроваджена депозитна система збору тари”, – зазначила держсекретар міністерства інфраструктури та навколишнього середовища країни Стиенте ван Вельдховен.

Принцип роботи заставної системи збору тари полягає в тому, що при здачі тари в спеціальний автомат він повертає частину грошей, сплачених при купівлі напою. Чим більше пляшок виявиться — тим більше тари можна використовувати повторно або переробляти. Це в свою чергу зменшує кількість сміття, який осідає в океанах і на звалищах.

Раніше повідомляв, що заставна (депозитна) система збору тари успішно діє у Швеції, Німеччині, Норвегії, Фінляндії, Данії, Естонії. Наприклад, у Норвегії завдяки цій системі збирають 95% тари, у Фінляндії — 93,3%, а в Данії — 89%. Цю систему планують ввести також у Білорусі й Україні.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Російські кіберспортсмени перемогли на чемпіонаті WESG

Кіберспортивна збірна Росії посіла перше місце у загальному заліку на чемпіонаті World Electronic Sports Games 2017, фінальна стадія якого проходила...

Закрыть