В Держслужбі зайнятості назвали найбільш низькооплачувані професії

Найнижчі зарплати, які пропонують роботодавці вакансії, що надходять у Державну службу зайнятості, фіксуються у медсестер, продавців, водіїв, швачок. Про це під час прес-конференції повідомив в. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, передає кореспондент.

“Рівень зарплати у вакансії, які дають нам роботодавці, є невисоким. Зовсім мізерна зарплата у медичних сестер, у продавців, водіїв, швачок. В охороні здоров’я вона – 5747 грн, в освіті – 6958 грн, адмініструванні, обслуговуванні – 7024 грн”, – розповів Ярошенко.

За його словами, це той рівень заробітної плати, який не може утримати кваліфікованого робітника на ринку праці в Україні.

У той же час, як додав глава ДСЗ, є приклади хороших заробітних плат.

“Наприклад, є пропозиція головному бухгалтеру на 40 тис. грн в Києві, фінансовому директору – на 38 тис. грн, слюсарю з ремонту транспорту пропонують 20 тис. в Київській області, електрозварювальне у Тернопільській області – 20 тис. грн”, – додав Ярошенко.

Нагадаємо, в Україні скоротилася тіньова зайнятість.

Читайте также:
У січні у Львівській області продаж бензину зменшився на 6%

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: