У I кварталі Україна скоротила обсяги видобутку газу

У I кварталі 2018 року обсяги видобутку газу “Укргазвидобування” і “Чорноморнафтогаз” зменшилися на 5% порівняно з IV кварталом 2017 року, а інші компанії знизили видобуток на 3%. Про це повідомили в НКРЭКУ, передає

“Сумарний видобуток природного газу ПАТ “Укргазвидобування” і ВАТ “ДАТ “Чорноморнафтогаз” в I кварталі 2018 року після зростання обсягів видобутку протягом 2017 року зменшилася приблизно на 177 млн куб. м (5%) порівняно з IV кварталом 2017 року і повернулася до рівня I кварталу попереднього року і склав 3,41 млрд куб. м”, — йдеться в повідомленні.

У той же час, наголошується, що сумарні обсяги видобутку природного газу іншими видобувними компаніями зменшувалися протягом I — III кварталів 2017 року та після стабілізації в IV кварталі 2017 року на рівні 1,2 млрд куб. м, в I кварталі поточного року продовжили падіння і склали 1,16 млрд куб. м, що приблизно на 34 млн куб. м (3%) менше, ніж у IV кварталі 2017 року і приблизно на 77 млн куб. м (6%) менше ніж у і кварталі попереднього року.

Читайте также:
Місія МВФ погіршив прогноз падіння ВВП України в 2015 році до 11%

Нагадаємо, в I кварталі 2018 року обсяг споживання природного газу побутовими споживачами збільшився на 56% порівняно з IV квартал 2017 року і на 3% в порівнянні з I кварталом 2017 року.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.