У червні середній рахунок українця за комуналку складав 605 грн

У червні середній рахунок українця за комуналку складав 605 грн, передає з посиланням на повідомлення Держстату.

“Середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт•год), на одного власника особового рахунку у червні 2018 року становили 604,9 грн”, — сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що в червні населення сплатило за житлово-комунальні послуги 4,5 млрд грн, з постачання електричної енергії — 2,5 млрд грн.

На кінець червня 2018 року заборгованість населення по оплаті за постачання природного газу склала 16,8 млрд грн, за централізоване опалення і постачання гарячої води — 11,4 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — 3,9 млрд грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення — 2,7 млрд грн, за вивезення побутових відходів — 0,5 млрд грн, з постачання електричної енергії — 4 млрд грн.

Нагадаємо, у Національному банку прогнозують, що зростання цін на газ і комунальні послуги в цьому році буде на рівні 25%.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Вони такі красиві! Володимир Дантес і Надя Дорофєєва засипали мережа спільними фото
Вони такі красиві! Володимир Дантес і Надя Дорофєєва засипали мережа спільними фото

Шанувальники у захваті від нових фото улюбленої пари. Є всі шанси вважати, що незабаром пара Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса...

Закрыть