У червні середній рахунок українця за комуналку складав 605 грн

У червні середній рахунок українця за комуналку складав 605 грн, передає з посиланням на повідомлення Держстату.

“Середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт•год), на одного власника особового рахунку у червні 2018 року становили 604,9 грн”, — сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що в червні населення сплатило за житлово-комунальні послуги 4,5 млрд грн, з постачання електричної енергії — 2,5 млрд грн.

На кінець червня 2018 року заборгованість населення по оплаті за постачання природного газу склала 16,8 млрд грн, за централізоване опалення і постачання гарячої води — 11,4 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — 3,9 млрд грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення — 2,7 млрд грн, за вивезення побутових відходів — 0,5 млрд грн, з постачання електричної енергії — 4 млрд грн.

Нагадаємо, у Національному банку прогнозують, що зростання цін на газ і комунальні послуги в цьому році буде на рівні 25%.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.