У Мінфіні назвали причину низьких залишків на рахунку казначейства

Невиконання запланованих на перший квартал 2018 7года запозичень у розмірі 56 млрд грн є головною причиною низького рівня гривневого єдиного казначейського рахунку. Про це у Facebook написала в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова, передає

“Станом на початок серпня на гривневому Єдиному казначейському рахунку дійсно було 2 млрд грн, однак додатково на валютних рахунках ДКСУ станом на 1 серпня є еквівалент 20,9 млрд грн (які в стандартному звіті за ДКСУ у початку місяця не відображаються) і, виходячи з подневного плану серпня, Мінфін не мав причин продавати валюту. Звичайно невиконання запланованих на перший квартал 2018 року запозичень у розмірі 56 млрд грн є головною причиною низького рівня гривневого ЕКС”, – написала Маркарова.

Вона запевнила, що загальна ліквідність є достатньою, ситуація під контролем, всі платежі йдуть вчасно. І будуть йти вчасно.

Нагадаємо, за місяць залишки на рахунку Держказначейства зменшилися на 78,8%.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.