У Мінсоцполітики пояснили, чому в українців мізерні пенсії

У Мінсоцполітики пояснили, чому в українців мізерні пенсії

Українці отримують мізерні пенсії через низький рівень офіційних доходів і тіньової економіки (зайнятості). Про це повідомили у Мінсоцполітики, передає

“Насправді, розмір пенсій повністю відповідає рівню офіційних доходів населення. По-перше, рівень доходів безпосередньо впливає на розмір відрахувань до Пенсійного фонду та виплату пенсій сьогоднішнім пенсіонерам; по-друге, він так само впливає на розмір майбутньої пенсії тих, хто платить внески сьогодні. Тобто, мізерні пенсії є прямим наслідком мізерних офіційних доходів”, — зазначили в міністерстві.

Як пояснили у відомстві, внески в пенсійну систему сплачуються тільки із декларованою частини заробітку, а тіньовий ринок не бере участь у пенсійній програмі, при цьому, він становить близько 30% економіки України.

“Підвищити пенсії можна, якщо збільшити офіційні доходи населення шляхом зростання зарплат і провівши детінізацію економіки”, — зазначили в міністерстві.

З тезою про те, що на мінімальну пенсію без державної підтримки прожити неможливо в Мінсоцполітики погодилися і відзначили, що підвищення пенсій-це процес тривалий. Тому сьогоднішнім пенсіонерам радять повною мірою використовувати всю державну підтримку, на яку вони мають законне право. Зокрема субсидії на комуналку і допомогу від місцевих органів влади.

Читайте также:
На сьогодні встановлена ціна на банківські метали

Нагадаємо, в подальшому пенсії планують підвищити чорнобильцям та людям з великим трудовим стажем, але маленькою заробітною платою.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.