У “Нафтогазі” заявили, що “Газпром” маніпулює словами про арешт акцій Nord Stream

У “Нафтогазі” заявили, що “Газпром” маніпулює словами про арешт акцій Nord Stream

У НАК “Нафтогаз України” заявили, що ПАТ “Газпром” маніпулює фактами, коли заявляє, що швейцарський суд не відновлював арешт акцій Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG. Про це йдеться в заяві НАК, передає

“Газпром свідомо маніпулює словами і підміняє поняття. Вищий суд швейцарського кантону Цуг призупинив дію рішення місцевого органу по стягненню боргів про виключення акцій Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG з переліку арештованого майна. Фактично рішення суду означає відновлення арешту на період як мінімум до моменту прийняття судом рішення по скарзі Нафтогазу рішення органу по стягненню боргів”, – відзначили в прес-службі компанії.

Як повідомляв у ПАТ “Газпром” стверджують, що швейцарський суд не відновив арешт акцій Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG.

Вчора “Нафтогаз” заявив, що вищий суд швейцарського кантону Цуг відновив арешт акцій компаній Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG, остання з яких будує газопровід “Північний потік-2”.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.